Město/obec: Velké Pavlovice

Významné investice současných majitelů Poliakových dovolily vytvořit krásný areál Šlechtitelské vinařské stanice ve Velkých Pavlovicích jejíž součástí je restaurace André. Tento areál všem hostům umožňuje prožití netradičních zážitků v ojedinělé atmosféře tohoto malebného místa.

V penzionu André na Vás čeká 15 zážitků a kromě ubytování, restaurace a jiných, je jedním z nich i wellness vybudované v roce 2016.V nově zrekonstruovaných prostorách v přízemí byla instalována supermoderní kombinovaná sauna doplněná solným panelem. Dále pak vířivka pro čtyři osoby a také luxusní balneovana, využitelná na vinné lázně a také na koupele v růžích z rozária. Vinařský penzion André tak začal nabízet krásné místo k relaxaci a odpočinku během pobytu svým hostům. Pro ně je vstup do wellness na 30 minut zdarma.

Více na: https://www.slechtitelka.cz/10_zazitku/wellness/, prohlédněte i video z wellness.

Po relaxu ve wellness mohou hosté vychutnat v zadní části penzionu krásu nádherné relaxační zahrady a projít naučnou vinařskou stezku s téměř 160 odrůdami révy vinné. Naučná vinařská stezka je součástí prohlídkové trasy vedoucí od informačních cedulí k altánku nacházejícímu se na kopci Poštor.

Zážitkem bude zcela jistě i prohlídka rozária vybudovaného také v roce 2016. S více než 600 keři v 50 odrůdách růží patří mezi největší na Moravě. Rozprostírá se nejen v zahradách okolo penzionu André, ale zejména na nově zbudovaných terasách za ním – na kopci Poštor. Právě svým umístěním se řadí k nejkrásnějším rozáriím v celé České republice.

I na děti v penzionu André nezapomněli. Pro potěchu rodin s malými dětmi se nachází za Rozáriem na kopci Poštor od roku 2017 také malý statek –  “Babiččin statek”. Najdete zde slepice s kohoutem, kozičky (holandské zakrslé a kamerunské) a také tři ovečky.  Pokud chcete navštívit vinařství Šlechtitelské stanice, určitě se projděte kolem informačních tabulí k altánku na kopci Poštor, kde je nádherný výhled na okolí. Prohlédněte si naučnou vinařskou stezku a poté Rozárium a statek. Zde také najdete rovněž posezení pod pergolou s úžasným výhledem na rybníky – ideální místo pro odpočinek.

Po této krásné procházce zcela jistě hosté nepohrdnou zážitkovou stylovou restaurací s prosklenou částí a unikátním výhledem do sklepa se sudy. Má kapacitu 50 míst a v letních měsících je otevřená také předzahrádka. V jídelníčku naleznete pokrmy z toskánské kuchyně, ale také tradiční moravské speciality.

Více na: https://www.slechtitelka.cz/gastronomie/jidelni-listek/ - najdete zde týdenní menu, jídelní i nápojový lístek a možnost virtuální prohlídky.

Večerní pohodu umocní posezení ve vinárně s kapacitou 35 - 40 míst vhodná i pro pořádání akcí, oslav ... Vinárna tvoří degustační část sklepů s dlouhým dubovým stolem a je uzpůsobena na maximální požitek z řízených ochutnávek vín a snoubení vína s pokrmy.

Penzion André pro hosty připravuje i zajímavé pobytové balíčky.

Nechte se inspirovat nabídkou: https://www.slechtitelka.cz/ubytovani/pobytove-balicky/ a vyberte si svůj pobyt šitý na míru.

Kontakt:

Vinařský penzion André
Pod Břehy 565
Velké Pavlovice
691 06

Rezervace restaurace                 +420 777 468 894

Rezervace ubytování                   +420 515 554 420

zdroj: http://www.slechtitelka.cz/

 

 

 

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov