Město/obec: Valtice

Vítejte v relaxačním centru hotelu Besední dům, kde můžete odložit stud i starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. Komorní a poklidné prostředí našeho wellness přímo vybízí k očistě těla i ducha. K dokonalé relaxaci vám nabízíme široký výběr masáží a ošetřujících terapií našich zkušených masérů, certifikovaných profesionálních terapeutů.

Již po vstupu do šatny se ocitnete ve zcela jiném světě - ve světě bez spěchu a stresu, ve světě klidu a odpočinku. Celý prostor se rozkládá na cca 100m2 je romanticky osvětlen čajovými svíčkami a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. V rámci Vaší návštěvy Vám zapůjčíme froté župan s vysokou gramáží, osušku, prostěradlo do sauny a froté přezůvky /tyto Vám zůstanou na památku/. 

foto wellness

K dispozici je Vám:

  • Whirlpool se sladkou vodou (37-39°C, pro 5 osob, s bočními, zadními i spodními tryskami jak vzduchovými - perlička, tak i vodními - masážní trysky), kde si můžete v rámci chromaterapie zvolit vlastní odstín osvětlení bazénu. V rámci whirlpoolu je Vám k dispozici vlastní sprcha, přičemž upozorňujeme na oblíbenou možnost whirlpool pronajmout privátně na Vámi zvolenou dobu

  • Finskou saunu pro 4-6 osob s možností polévání kamenů a ochlazovací dřevěnou kádí - taktéž je možno pronajmout privátně, stejně jako celý wellness

  • Společné i oddělené sprchy a sociální zařízení

  • Odpočinkovou mistnost s houpacími dřevěnými lehátky a pohledem na původní vápencovou studnu, jež byla znovuobnovena při rekonstrukci

Centrum masáží  hotelu Besední dům patří mezi vyhledávané. Maséři patří mezi pečlivé a zkušené odborníky s dlouholetými terapeutickými zkušenostmi. Vyberte ze široké nabídky masáží ať již klasických, relaxačních, reflexních nebo speciálních jako je například masáž lymfatických uzlin. Se správným výběrem vám maséři dle Vašich potíží rádi pomohou, není třeba konkrétní proceduru volit ihned při objednání. Ke každé masáži je Vám k dispozici 30 minut v relaxační místnosti, kde si můžete ještě odpočinout s výbornou kávou, pohárkem vína nebo s knihou zapůjčené v hotelové knihovničce na recepci.

Wellness centrum je pro hotelové i neubytované hosty otevřeno denně od 10:00-22:00 po předchozí telefonické rezervaci na tel. : +420 778 066 355 .

Vážení hosté, hotel doporučuje objednávat vířivku alespoň 30 minut a saunu alespoň 60 minut předem, aby pro vás mohli vše připravit k naprosté spokojenosti.                       

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov