Město/obec: Mikulov a okolí

Vinný sklep U Hrdličků se nachází na vyvýšeném místě, na svahu Kozího hrádku, s malebným pohledem na město Mikulov a Svatý kopeček. Díky své poloze blízko historického centra Mikulova je od vinného sklepa snadno dostupná většina turistických cílů, včetně ubytovacích a stravovacích zařízení. V bezprostřední blízkosti sklepa je historická obranná věž, sloužící jako rozhledna s krásným výhledem na Mikulov a okolí, dostupná ve kteroukoliv denní i noční dobu.

Vinný sklep u Hrdličků Vám nabízí příjemné venkovní i vnitřní posezení u vína, degustaci vín, občerstvení, grilování ve venkovním krbu, opékání na rožni, cimbálovou muziku nebo noční návštěvu rozhledny Kozí hrádek se skleničkou vína.

Vinný sklep je o víkendu otevřený pá - so 15.00 - 24.00, jinak vždy dle domluvy. Ve vinném sklípku můžete ochutnat spoustu netradičních specialit a vybrat si z menu pro daný den - http://www.vinnysklepuhrdlicku.cz/#specialni-akce.

Nabízená vína a produkty můžete zakoupit přímo ve vinném sklípku nebo Vám mohou být doručena po celé ČR.http://www.vinnysklepuhrdlicku.cz/#vinny-listek-sudova-vina

 

Potřebujete připravit víno pro soukromé i firemní akce, dárková balení, degustační sady, nebo lahve s Vaší vlastní etiketou ? "Spolupracujeme s cateringovými i reklamními agenturami  ", říká majitel p. Hrdlička. "Rádi Vám poradíme s ubytováním, restaurací, doporučíme sportovní či kulturní cíle v okolí. V období vinobraní zprostředkujeme Vaši účast na sběr hroznů."

Vinný sklep nabízí celoročně venkovní posezení pro 25 osob  na zastřešené terase a vnitřní posezení pro 12 osob. Pro větší skupiny až 80 osob vinařství využívá velkých sklepů přímo v centru města. Dle přání hostů lze ve vinném sklepě zabezpečit degustaci vín vinařství, občerstvení dle požadavků, grilování ve venkovním krbu, cimbálovou muziku a v neposlední řadě noční návštěvu rozhledny Kozí hrádek se skleničkou vína.

Počátky vinařství v rodině Hrdličků sahají do období konce 2. světové války, kdy v rámci osídlování pohraničí se vinařství začal věnovat u Znojma pan Ludvík Hrdlička. Postupně tradici vinařství přebíral i se svými sourozenci pan Josef Hrdlička st. Jeho syn Josef / Hrdlička ml./ absolvoval sommelierský kurz na Vinařské akademii ve Valticích a začal provozovat Vinný sklep u Hrdličků s posezením a prodejem vína. Za 64 let, kdy vinařská tradice rodiny začala v Hodonicích u Znojma, se přesunula do Mikulovské oblasti do města s vinařskou historií.

 

Další služby:

- prodej vína přímo ve vinařství - http://www.vinnysklepuhrdlicku.cz/#vinny-listek-sudova-vina

- prodej vína s dodáním po ČR

- víno jako dárek na rodinné i firemní akce s vlastním logem

- dárková balení 

- degustační sety

- v období vinobraní zprostředkování sběru hroznů

- speciality z grilu, studená kuchyně

- posezení ve sklepě pod Turoldem do 25 osob

 

Provozní doba:

Sklep otevřen : pátek - sobota od 15:00 do 24:00 Vždy je lepší si ve sklípku místa rezervovat. Otevírací doba se může měnit ,proto je lepší si zavolat předem.  Pro jakýkoliv jiný termín dle Vašeho přání neváhejte kontaktovat na tel: 777 021 681 p. Hrdlička ml.

 

Kontakt:

Vinný sklep u Hrdličků

Kozí Hrádek 694 E

Mikulov

Hrdlička Josef ml. + 420 777 021 681

 

zdroj: http://www.vinnysklepuhrdlicku.cz/

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov