Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Rodinné vinařství Gorčíkovi zabývající se výrobou a pěstováním vína má dlouhou tradici. Vína jsou vyráběna z hroznů vypěstovaných ve vlastních vinicích, které se rozkládají pod Pálavskými vrchy. Při výrobě vína se snaží rodinné vinařství spojit moderní prvky s klasickou metodou. V jejich nabídce vyráběných vín jsou vína odrůdová i přívlastková. 

Vinařství Gorčíkovi se nachází v Horních Věstonicích, v oblasti Pálavských vrchů s výhledem na Mušovská jezera.

Chcete-li se dozvědět něco o pěstování a výrobě vína a ochutnat vzorky vín z produkce vinařství , můžete využít nabídky k uspořádání firemní nebo soukromé degustace ve vinném sklípku s malým pohoštěním.

Pro hosty, kteří nechtějí ihned odjíždět z vinařství domů a mají možnost si užít delší pobyt, je připraveno ubytování v chalupě DEJVI. Klidná krajina je určena i pro rodinné dovolené nebo sportovní vyžití. Kapacita penzionu je 12 lůžek, 3/2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a ubytování v apartmánu / 2 / 3 lůžkové pokoje/. Ubytování má vlastní vybavenou kuchyň - kuchyňská linka, lednice + mrazák, dřez T+S, pl. sporák + el. trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, stůl).

Pro posezení v letních měsících je připraveno sezení pod pergolou s krbem a udírnou, u ohniště nebo si užít relax v koupacím jezírku - biotopu.K dispozici pro pohodlí hostů je zahradní nábytek.

Další služby:

- možnost řízené degustace + degustační sousto s prohlídkou vinařského provozu 

- úschovna kol ve dvoře

- bez stravování / k dispozici okolní restaurace/

- parkování ve dvoře

- jídelna s krbem

- koupací jezero - biotop

 

 

tel: na ubytování - Ludmila Gorčíková +420 775 282 256 - Horní Věstonice 164

 

Vinařství Gorčíkovi:

Antonín Gorčík - vinný sklep

tel: +420 602 150 851

 

zdroj:http://www.chalupadejvi.cz/vinarstvi

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov