Město/obec: Lednicko

Hledáte vinný sklípek pro posezení, nejlépe s řízenou degustací, možností občerstvení, ale i posezení venku na terase a klidné ubytování blízko četných cyklostezek?

V penzion Miromar Vám mohou nabídnout opravdu vše, co si představíte pod pojmem “ To nejlepší z Jižní Moravy „. Klidné ubytování, moravskou pohostinnost, domácí atmosféru i vhodné prostory pro Váš pobyt..

Program ve sklípku u skvělého vína si můžete naplánovat v Miromaru, neboť je součástí penzionu.Ve vinném sklepě se pořádají také degustace ( tzv. košty  ) vín od prověřených vinařů.Nejoblíbenější vinařství penzionu Miromar  je Modré vinařství , které letos vyprodukovalo 22 skvělých odrůd. Večer si hosté mohou posedět v hospůdce s terasou  u talíře lahodných sýrů či domácích uzenin.

Rodinný penzion Miromar se nachází v kraji Jižní Morava, v královském městě Podivín.Nespornou výhodou je právě umístění penzionu, a právě proto je Miromar ideální i pro Váš event. Ubytování v penzionu Miromar oceníte obzvláště při cyklistických a turistických aktivitách. Od penzionu se můžete vydat na kolech či pěšky po některých z mnoha cyklostezek a svůj pobyt strávit v souladu s kouzelnou přírodou mezi vinicemi. 

Celý Lednicko – valtický areál je od roku 1996 zapsán na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO a oblast LVA je také známa jako vinařský kraj. Nekonečné vinice, kulturní akce, putování za vínem a další naleznete v nejbližším okolí. Jen 4 km od penzionu Miromar jsou Velké Bílovice, největší vinařská obec, kde se nachází nejeden vinný sklípek a kde probíhají ty nejvyhlášenější vinařské akce, například akce „ze sklepa do sklepa“.

Kapacita penzionu je 9 pokojů pro 25 osob s ubytováním ve 2 a 3 lůžkových pokojích a v rodinném apartmánu pro 5 osob. Ubytování je včetně snídaní, toaletní potřeby, ručníky jsou součástí koupelny. Pokoje mají vlastní soc.zařízení a TV s plochou obrazovkou a připojení Wifi. V apartmánu je plně vybavená kuchyňka a koupelna s vanou. K dispozici hostům je i venkovní terasa se zahradním nábytkem a grilem.

 Další služby:

- doprava tam i zpět ve spolupráci s firmou LVA Service Point

- k dispozici parkoviště

- Wifi

- vinný sklípek

- hospůdka s terasou

- úschovna kol

- snídaně v ceně, večeře po dohodě

- domácí mazlíček povolen

- bezbariérové ubytování

Máte-li raději ubytování v soukromí/ v apartmánech/ přivítáte nabídku "Apartmánů Miromar".Nachází se na výjezdu z obce Podivín, směrem na Lednici, pouhých 700 m od penzionu Miromar. V apartmánech oceníte ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 

Dvoupodlažní apartmány pro 5 osob + 1 přistýlka (rozkládací sofa )se dvěma ložnicemi , obývacím pokojem s kuchyňským koutem , venkovním posezením na terase a vlastním sociálním zařízením o rozloze 35m2. Každý apartmán má plně vybavený kuchyňský kout včetně lednice a sporáku.

Více na:http://www.penzion-miromar.cz/apartmany-miromar/

Převzetí klíčů a check-in probíhá od 16,00 hod. do 22,00 hod.na recepci Penzionu Miromar

 U apartmánů Miromar, v těsné blízkosti, se nachází Cafe-Bistro Jasan Miromar, kde si hosté mohou posedět u kávy a domácího dezertu, pohárku vína, nealko nápojů či vybrat si z nabídky jídel k zakousnutí nebo polévky.

 

Kontakt:

Penzion Miromar

Stará čtvrt 203/6
691 45 PODIVÍN

Tel.: +420 602 858 872

zdroj:http://www.penzion-miromar.cz/

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov