Město/obec: Valtice

   Výborné víno a neobyčejnou gastronomii najdete přímo v centru Valtic ve vinotéce s restaurací pod názvem "Valtice 1100 ". Zde poznáte, že obec Valtice na jižní Moravě  nejsou jen tradice, ale také místo, kde si odpočinete Vy i Vaše děti. Místo, odkud můžete vyrážet za všemi krásami Lednicko-valtického areálu. Místo, kde hodíte za hlavu všechny své starosti, ochutnáte skvělé víno...

Hledáte-li posezení s přáteli, rodinou či obchodními přáteli s nevšedním zážitkem, degustací s profesionálním sommeliérem, širokým sortimentem vín lokálních vinařů i světových vín a spojení s moderní kuchyní , tým Valtice 1100 Vám zajistí kompletní program dle požadavků. Degustace se realizují již od 10 osob a můžete si vybírat ze 4 nebo 8 vzorků.

V gurmánské restauraci Valtice 1100 s moravskou kuchyní je k dispozici 45 míst. Čerstvé lokální suroviny pro menu, domácí pečivo, originální dezerty vlastní výroby,vybraná vína, výborná káva a další lahůdky uspokojí i nejnáročnějšího hosta.

Nahlédněte kuchaři pod pokličku a přesvědčte se sami o nabídce Valtice 1100 na https://valtice1100.cz/restaurace/

Otevírací doba restaurace: PO - NE    11.00 - 23.00

Naplánujte si nezapomenutelné chvíle v moderních prostorách i se svými dětmi. Kuchaři pro ně připravili dětský jídelní lístek, k dispozici je dětská židlička, pro zabavení hračky a plně vybavené dětské hřiště. V teplém počasí si užijete klidnou letní zahradu.

Vinotéka s restaurací je vyhledávaným požadavkem pro plánování firemních aktivit, teambuildingů i večírků pro setkání s kolegy či obchodními partnery.Valtice 1100 nabízí pro firemní účely plně zařízenou školící místnost s kapacitou 36 míst, zajištění občerstvení během celého dne včetně rautů, doporučení ubytování v blízkosti a v neposlední řadě i zajištění aktivit pro teambuildingy .

Další služby:

- enogastronomie - snoubení vín s pokrmy

- dárkové balíčky

- víno jako dárek pro obchodní partnery nebo zaměstnance

- originální balení vybraného vína

- služby sommeliera při výběru vína

 

Kontaktní formulář:

V případě dotazů neváhejte kontaktovat Valtice info na: https://valtice1100.cz/

 

Kontakt:

Adresa

Břeclavská 1100, 691 42, Valtice

Telefon

+420 777 498 500

Email

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

zdroj: https://valtice1100.cz/

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov