Město/obec: Mikulov a okolí

Hotel Templ se nachází v místě s bohatou historií v srdci židovské čtvrti Mikulova. V roce 2005 byl zrekonstruován a nabízí svým hostům nejen restaurační služby, ale komplex ubytovacích služeb. Hotel Templ je situován do tří historických budov. V hlavní části, v renesančním domě, najdou hosté kromě stylových pokojů i recepci, vinárnu, restauraci, bar a hotelový vinný sklípek, kde se pořádají řízené degustace s výkladem.

Gastronomie v hotelu Templ je inspirována tím nejlepším z kuchyní v historickém regionu bývalé monarchie a prezentována v souladu s moderními trendy. Zakládá si na vynikající úrovni nabídky lokálních a regionálních vín, která je vytvářena díky úzké spolupráci sommeliérů s předními menšími producenty v jihomoravské oblasti - http://www.templ.cz/cs/gastronomie/nase-pojeti-gastronomie.

Snaha o mimořádnou gastronomii, ve které se snoubí moderní trendy s tradicí a odkazem předků, využívá obrovských zkušeností šéfkuchaře hotelu a zaměřuje se na moderní gastronomii české i zahraniční kuchyně.

V prostorách hotelu Templ naleznete prostředí přátelské k dětem - individuální dětská strava,krmící židličky, hry. 

Hotel Templ díky členitosti prostor poskytuje servis jak ve vinném restaurantu, vinném bistrotu, sále Templu, vinném sklepě v Templu, klubovém posezení u krbu tak v neposlední řadě také v letních měsících v zahradě Patio.

Vinný restaurant -  v renesančních prostorách je kapacita 20 osob.

Vinný bistrot   -      zimní vinná zahrada s barovým posezením s kapacitou 22 osob.

Sál Templ        -      stylově upravený sál s kapacitou 30 osob - vhodné i pro konferenční servis a firemní školení

Vinný sklep v Templu - původní sklep ze 16. století vhodný pro komorní ochutnávky od 4 - do 15 osob

Klubové sezení u krbu - s kapacitou 8 osob pro příjemné lenošení u krbu

Zahrada Patio -  v letních měsících posezení se středověkou studnou v prostoru obklopeného vinnou révou s kapacitou 25 osob.

Restaurace Templ nabízí svým hostům v každém měsíci roku gastronomickou akci tematicky zaměřenou ke každému období. Mezi oblíbené patří také denní menu na celý týden. Na své si přijdou i milovníci vína, neboť hotel Templ spolupracuje s vinařstvími nejen mikulovskými, ale také z jeho okolí např. z Pavlova, Březí, Perná, Bavory aj. Naplánujte si svou degustaci s přáteli, kolegy či při firemním eventu: https://www.templ.cz/cs/gastronomie/degustace.

Plán gastronomických akcí najdete na: https://www.templ.cz/cs/gastronomie/plan-gastronomickych-akci-v-templu 

Podívejte se na : https://www.templ.cz/cs/gastronomie/snidane

                            https://www.templ.cz/cs/gastronomie/denni-menu

                            https://www.templ.cz/cs/gastronomie/jidelni-listek

                            https://www.templ.cz/cs/gastronomie/vinny-listek

                            https://www.templ.cz/cs/gastronomie/napojovy-listek     

                            

Provozní doba restaurace:

PO - ČT       11.00 - 22.00

PÁ - SO       11.30 - 23.30

NE               11.30 - 22.00

 

Další služby:

- dárkové poukazy do restaurace

- parkoviště

- Wifi 

- platba kartou

Kontakt:

Restaurace Templ

Husova 305/50

Mikulov

Martin Bedřich - Provozovatel restaurace
rezervace na tel: +420 606 368 319
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pár informací o hotelu a možnostech pobytu:

Pro hosty, kteří plánují delší pobyt nabízí hotel Templ ubytování pro 34 hostů v 17 pokojích včetně apartmánu, 7 pokojů je umístěno v hlavní budově.

Ve druhé budově v secesním slohu- Garden je k dispozici 10 pokojů. Díky své poloze a vybavení je dům mimořádně vhodný pro relaxační účely a je oblíbený hlavně u rodin s dětmi nebo u skupin, které preferují diskrétní prostředí či pořádání garden party. 

Komfortní pokoje jsou vkusně zařízeny a styl s rozvržením pokojů splňuje požadavky i nejnáročnějších hostů všech věkových skupin. Najdou zde pohodu jak hosté oceňující klidné prostředí tak klienti vyhledávající společenskou atmosféru tak aktivní odpočinek. 

Klientům hotel Templ zajistí i firemní a pracovní aktivity, jako jsou jednání, semináře nebo workshopy. Do bývalé Michlštetrovské modlitebny v renesančním domě, stylové upraveného konferenčního prostoru vybaveného kompletní audiovizuální technikou, se vejde 30 osob.Hotel Templ v tomto stylově upraveném sále zajišťuje konferenční servis, je vhodné i pro klubové a koncertní akce.

Hotel Templ nabízí možnost zakoupení zvýhodněných pobytových balíčků - viz http://www.templ.cz/cs/balicky-sluzeb. Můžete si tak vybrat dle svých požadavků jak pobyt o víkendu, tak oslavu Sv.Martina, toulky Mikulovskem, koupací dovolenou nebo pro hosty od 60 let seniorský balíček.

Po domluvě lze sestavit pobytový balíček na míru dle požadavků hosta.

Chcete-li darovat krásný zážitek, můžete si nechat vystavit dárkový poukaz -http://www.templ.cz/cs/balicky-sluzeb/darkove-poukazy.

 

zdroj: http://www.templ.cz/

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov