Město/obec: Valtice

Kavárna hotelu Besední dům je postavena v prvorepublikovém stylu s krbem a pohodlnými křesílky  a personál vždy připraven nabídnout svým hostům to nejlepší z nabízeného sortimentu. Za zmínku stojí podávané dva druhy kávy: již stálicí sortimentu je vynikající vyzkoušená italská VARESINA - jemně oříšková až čokoládová rodinná káva. Pro výrobu kávy Varesina se používá až 20 druhů těch nejlepších kávových zrn pěstovaných na plantážích Střední a Jižní Ameriky. Pečlivý výběr káv, tradiční postupy pražení a rodinné receptury, které se předávají z generace na generaci, dodávají kávě Varesina vyjímečnou plnou chuť, nezaměnitelné aroma a bohatou pěnu. Druhý mlýnek je vždy nachystaný na nějakou specialitu, která se pravidelně po měsíci obměňuje. Pokud rádi experimentujete, neváhejte si v kavárně říci o tuto kávu pro fajnšmekry!

Kavárna hotelu Besední dům je již od svého vzniku oblíbená díky vynikajícím dezertům připravovaných vždy z čerstvých a sezonních surovin a v neposlední řadě také domácím dortům, které se staly již vyhlášenými jak ve Valticích tak i v okolí. Dezerty a dorty s čerstvým ovocem, mascarpone, hořkou čokoládou nejvyšší kvality... to je jen zlomek surovin, které tyto speciality vedou k dokonalosti.   

Ani hosté s bezlepkovou dietou nepřijdou zkrátka, neboť vynikající deserty Raffaello, Čokoládový dort s mascarpone, Bezé dort jsou připravovány právě pro ně.Každý pátek pak hotel k příjemnému posezení v prvoreblikové kavárně od 18:00 do 22:00  pořádá klavírní koncerty a hostům hraje na piano pianista.

I velký výběr  z výběrových destilátů - jihoamerické rumy, francouzské cognacy, whiskey značek Forgeron, Leyrat, Ménard či Zacapa, Diplomático, Zaya,.. a možnost objednat k posezení z řady vynikajících přívlastkových vín z celé Jižní Moravy, která jsou v nabídce ve vinné kartě, hostům umožní strávit v této příjemné kavárně jak odpoledne tak večer s rodinou, přáteli ...

Pro děti je připraven dětský koutek a řada nealko domácích nápojů , koktejlů a zdravých desertů.

Otevírací doba:

Od 10.00  - 22.00 je kavárna denně k dispozici návštěvníkům, během víkendu do 24.00 hodin nebo dle domluvy s provozní hotelu.

Kavárna Besední dům

rezervace kavárna, wellness, objednávka desertů a dortů

tel.:+420 778 066 355

Provozní hotelu Ing. Helena Snovická

svatby, firemní akce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.:+420 776 629 533

http://www.hotelbesednidum.cz/

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov