Město/obec: Lednicko

Kavárna Cafe-Bistro Jasan se nachází na výjezdu z obce Podivín, směrem na Lednici, pouhých 700 m od penzionu Miromar. a 5 km od Lednice., v těsné blízkosti apartmánů Miromar.

Příjemné prostředí a klidné místo je snem každého turisty,kde si může posedět u kávy, domácího dezertu, koktejlu, pohárku vína, nealko nápojů či vybrat si z nabídky studených i teplých jídel k zakousnutí . 

V nabídce tak můžete najít lehký předkrm, polévku i hlavní chod. Ať již dospělý nebo děti, každý si najde své oblíbené. Míchané koktejly, čepované pivo , víno nebo štamprlička na chuť, pro děti mléčné koktejly, kopečková zmrzlina  a pro všechny řada nealko nápojů. Posezení v této kavárně ocení i milovníci kávy a především mlsouni, neboť v kavárně Cafe Jasan Vám nabídnou také celou řadu skvělých dezertů .

Kontakt:

Cafe Jasan

Rosenberská 1257,Podivín, Jihomoravký Kraj, Czech Republic

 

V Cafe Jasan se můžete zastavit při svých vycházkách nebo projížďkách na kole, ale také využít ubytování v nových apartmánech Miromar v těsné blízkosti.

V apartmánech oceníte ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Apartmány Miromar leží pouhých 5 km od Lednice, 19 km od Mikulova a do termálních lázní Laa an der Thaya je vzdálenost 40 km.

Dvoupodlažní apartmány pro 5 osob + 1 přistýlka (rozkládací sofa )se dvěma ložnicemi , obývacím pokojem s kuchyňským koutem , venkovním posezením na terase a vlastním sociálním zařízením o rozloze 35m2. Každý apartmán má plně vybavený kuchyňský kout včetně lednice a sporáku.Všechny apartmány mají dlážděnou podlahu,satelitní TV, některé patio, balkon s výhledem do zahrady nebo na město.

Více na:http://www.penzion-miromar.cz/apartmany-miromar/

Převzetí klíčů a check-in probíhá od 16,00 hod. do 22,00 hod.na recepci Penzionu Miromar

Penzion Miromar

Stará čtvrt 203/6
691 45 PODIVÍN

Tel.: +420 602 858 872

zdroj:http://www.penzion-miromar.cz/

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov