Město/obec: Valtice

První a jediný soukromý pivovar s restaurací Feldsberg se nachází v centru Valtic na Lázeňské ulici, kousek od zámku Valtice a poblíž hlavní silnice. Hostům je k dispozici posezení v restauraci s 80 místy a venkovní zahrádka disponující 35 místy. Vzhledem k počtu míst, je restaurace schopna odbavit i větší počet skupin hostů.

V restauraci Feldsberg nabízí každodenně klasické obědové menu. Hosté při své návštěvě budou překvapeni i širokou nabídkou jídel v nabídkovém listu, kde má své místo rumpsteak, BBQ žebírka, vepřová panenka.... České a moravské menu včetně jídel pro Vaše nejmenší, domácí dezerty, nealkoholické nápoje a především milovníci piva ocení vlastní druhy piva, které se v pivovaru Felsdberg vaří a čepuje

Na čepu nabízí: Valtickou 10 °., Zámeckou 12 °.,Ćerné pivo 12 °., Řezané 12.°, Weisbier 11 °.a 11° Višňové.

Ani vy kdo nevyhledáváte pivo, ale vaše oblíbené je výborné moravské víno, nezůstanete zkrátka. V restauraci Feldsberg je součástí nabídky kvalitné víno z vinařství Moravíno.

Restaurace patří k vyhledávaným objektům pro uspořádání  různých akcí , firemních večírků, rodinných oslav či posezení uzavřené společnosti přátel. Občerstvení dle požadavků servírované nebo bufetovým způsobem - coffebreaky, rauty. 

Otevřeno každodenně 

PO-Út          11.00 - 14.00

ST - NE       11.00  - 22.00 hodin.

V případě prodloužení dle osobní domluvy.

V celém objektu je připojení WIFI zdarma.

Kontakt:

Pivovar a restaurace Feldsberg

Lázeňská , Valtice

tel: 519 321 785

https://www.facebook.com/pivovarfeldsberg/

 

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov