Město/obec: Rakvice / Velké Bílovice

Penzion s restaurací U hroznu se nachází v centru města Velké Bílovice, největší vinařské obce v České republice. Leží v jedné z nejatraktivnějších oblastí Jižní Moravy, kde můžete objevovat krásy tohoto kraje, at už jde o tradiční folklór, přírodní biosferickou rezervaci Pálava či památky unikátního LVA, který je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Penzion poskytuje vhodné ubytování jak při rodinných dovolených, služebních cestách, tak i putováním za vínem. Je vzdálený pouhé 3km od dálnice Brno-Bratislava. Okolní terén je zvláště vhodný pro milovníky cykloturistiky, od LVA je vzdálen 8 km.

Penzion U hroznu nabízí nejen restaurační služby, ale i ubytování s možností posezení ve vinném sklípku a wellness službami, a to i pro hosty z blízkého či dalekého okolí.

Díky vnitřním prostorám, zahradě, venkovní terase restauraci i salonku je objekt obzvláště vhodný pro svatební oslavy, rodinné akce či firemní klientelu pro školení a setkání. 

K dipozici hostům je restaurace disponující 55 místy k posezení.  Pro rodinné oslavy, firemní akce je také k dispozici stylový salonek s 20 místy. 

Penzion U Hroznu nabízí svým hostům posezení na zastřešené terase a možnosti grilování při oslavách s 20 místy k sezení.

Součástí rodinného podniku je vinařství, které navázalo na dlouholetou tradici předků.Zájemce je možné vinicemi provést a ukázat jim jak práci v nich, tak zabezpečit posezení a ochutnání vín ve sklepě nebo přímo v penzionu.

Můžete si tak na oslavě objednat pro své hosty i degustaci vín či ochutnávku medoviny pro ty co rádi objevují něco nového. Momentálně ji hosté mohou ochutnat v šesti různých příchutích.

A pokud se nepřijdete pouze najíst,nebudete spěchat a vychutnáte si pobyt i s přespáním a wellness, čtěte dál:

Penzion má kapacitu 12 pokojů s 31 lůžky ve 2,3, a 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou zrekonstruované a všechny jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, Tv, klimatizací a novými postelemi pro příjemné spaní .

Většina pokojů má možnost wifi připojení. Pro handicapované je zajištěn bezbariérový přístup.

Převážná část pokojů se nachází v prvním patře a to polovina s výhledem na náměstí, což obzvláště ocení návštěvníci folklorních oslav konaných přímo na náměstí, druhá polovina jsou pokoje se střešním oknem situovány do klidné části dvora.

Po celodenním shonu nebo pro relaxaci nabízí penzion U hroznu wellness s vířivkou,finskou nebo infra saunou. V letních měsících je možnost využít i venkovního bazénu .

Penzion U hroznu zabezpečuje hostům i následující služby:

- uzamčené parkoviště

- úschovnu kol

- zajištění tenisových kurtů v nedalekém sport areálu

- dětský koutek se skluzavkou a trampolínou, zahrada a letní terasa

- firemní akce - zabezpečení občerstvení, konferenční možnosti

- rodinné oslavy, svatby

- domácí mazlíček za poplatek

- snídaně formou bufetu za poplatek , možnost polopenze

- restaurace je součástí objektu, dietní i vegetariánská  strava k dispozici

- zabezpečení odvozu a dovozu hosta bus/vlak

Kontakt:

Penzion U hroznu
náměstí Osvoboditelů 382
69102 Velké Bílovice

+420 777 207 440
+420 775 346 280

zdroj: http://www.uhroznu.cz/

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov