face

centra

kamery

pocasi

  • 01.jpg
  • 03.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

Vážení zákazníci, masáže patří mezi starobylé metody již z doby Egypťanů, využívané k posílení organizmu,k upevnění tělesného i duševního zdraví a osvěžení po fyzické a psychické námaze. Představují dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života a nedostatku pohybu. Rádi Vám doporučíme masáž takřka na míru a přirozenou cestou, bez užití léků, Vám pomůžeme zbavit se stresu a napětí.

Rozhodnete-li se pro masáž s našimi maséry, využijte před masáží pro nahřátí ztuhlých svalů ideálně sprchu nebo naši finskou saunu. Masér Vás poté přivítá v provoněné masérně s tlumeným osvětlením a příjemnou relaxační hudbou.

Naše masáže jsou založené na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu tak, aby se obtíže přestaly vracet. Dopřejte si u nás masáž, zajděte si do sauny či vířivky, zrelaxujte v houpacích dřevěných lehátkách a na chvíli zapomeňte na celý svět. Bolesti ustoupí, tělo si odpočine a zregeneruje a vy budete odcházet jako znovuzrození. Ke každé masáži je Vám k dispozici zdarma 30 minut v relaxační místnosti navíc.

Objednávky : Tel.: +420 776 629 533 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. Relaxační aroma masáž

Aroma masáž, jinak nezkráceně také nazývaná aromaterapeutická masáž,  je  relaxační  masáž  spojená s léčivým účinkem éterických olejů, podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu   a harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje. 

30 minut | 550 Kč         60 minut | 890 Kč         90 minut | 1290 Kč   


2. Relaxační masáž vinnou esencí

Vinná masáž Vám zvláční pokožku, hydratuje ji, zklidňuje, regeneruje a antioxidační účinky zpomalují stárnutí. Aktivuje lymfatický systém a vyloučí toxické látky z těla.  

30 minut | 550 Kč         60 minut | 890 Kč         90 minut | 1290 Kč  


3. Masáž horkými lávovými kameny

Při masáži horkými kameny se používají nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo, uvolňují některé anionty kovů, ale zároveň mají sílu, která dokáže odstraňovat bolest, negativní energii, stimulují  krevní  oběh,  dochází  k  hluboké  relaxaci     a harmonizaci těla, detoxikaci organismu a obnovení toku energie v těle. 

60 minut | 890 Kč         90 minut | 1290 Kč   


4. Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž je terapie, při které se využívají techniky nejen prstů a dlaní, ale především loktů a předloktí, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický účinek. Masáž podporuje proudění krve a mízy, odstraňuje bolest ve svalech a kloubech a pomáhá také při detoxikaci organismu. 

60 minut | 890 Kč         90 minut | 1290 Kč 

5. Čokoládová olejová masáž

Čokoládové masáže patří k top masážím. Masážní olej s čokoládou obsahuje řadu vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na náš organismus. Čokoláda obnovuje, vyživuje a zvhlčuje pokožku, povzbuzuje činnost mozku a odstraňuje stres. Tato kůra spojuje hluboký  odpočinek,   jemné   tahy   relaxační   masáže  a použití špičkového masážního prostředku v jedinečný regenerační celek působící na všechny smysly Vašeho těla. 

90 minut | 1290 Kč   


6. Wellness elixír mládí 

zahrnující: tonizaci, peeling těla 30 min, masáž v délce 60 min

Tato komplexní masáž je pro Vás tím pravým pro osvěžení a omlazení Vašeho těla. Pomáhá při bolestech zad, svalstva, problémech s klouby, zlepšuje krevní  oběh, rozproudí lymfatický systém, posiluje imunitu. Je výbornou prevencí před nemocemi. Tělo harmonizuje, uzdravuje, posiluje a poskytuje mu dokonalou relaxaci. Při této unikátní ruční masáži, dochází k očištění, k detoxikaci, uvolnění svalového napětí a rozproudění energie v očištěném těle. Zasahuje též do emocionální, mentální a spirituální úrovně.

90 minut | 1500 Kč