face

centra

kamery

pocasi

  • 01.jpg
  • 03.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

Užijte si prosluněný den s partnerem nebo dětmi v parku zámku Lednice či Valtice.

Vychutnáváte si rádi slunečný den v krásném prostředí anglického parku s dobrým vínem a jídlem? Nebo byste si přáli strávit den odpočíváním na dece s polštářky na pikniku v zámecké zahradě ať již sami s partnerem nebo i s dětmi? Není nic jednoduššího, než vzít deku, koš s jídlem a pitím a třeba i na kole dojet do blízkého lesa nebo k rybníku. Oslavu v přírodě však můžete pojmout i jako zajímavé a originální setkání s přáteli.

Překvapte svého partnera romantickým piknikem v prostředí zahrad zámku Lednice či Valtice!!

Stačí objednat na recepci hotelu jeden z piknikových košů a my Vám vše přichystáme k naprosté spokojenosti. Poradíme Vám kde je nejlepší usednout na piknik tak, abyste si mohli nerušeně vychutnávat klid zámecké zahrady, vybavíme Vás dekami a polštářky a budete-li si přát zajistíme Vám zapůjčení jízdních kol. Piknik v Lednicko-valtickém areálu pro Vás bude na dlouho nezapomenutelný zážitek!!

Telefon na recepci k objednání : +420 776 629 533.

Romantický piknik pro 2 osoby: cena 990 Kč

Vybavení pikniku: piknikový koš se servisem pro 2 osoby včetně sklenic na víno, 1x deka pro odpočinek i zahřátí, 2 polštáře, pečivo, hovězí klobáska, variace sýrů, domácí marmeláda, máslo, čerstvé ovoce, zelenina, vysokoprocentní čokoláda, slané mandličky, domácí táč, láhev přívlastkového vína z Valtic 0,7l a domácí limonáda.

Rodinný piknik pro 2+2 osoby : cena 1.490 Kč

Vybavení pikniku: piknikový koš se servisem pro 4 osoby včetně sklenic, 2x deka pro odpočinek i zahřátí, 4 polštáře, pečivo, paštika, sušená italská šunka, domácí klobáska, variace sýrů, domácí marmeláda, máslo, čerstvé ovoce, zelenina, čokoládové bonbony, slané mandličky, domácí táč, láhev přívlastkového vína z Valtic 0,7l, vinný mošt z produkce Jižní Moravy 1l nebo limonáda dle nabídky hotelu.