face

centra

kamery

pocasi

  • 01.jpg
  • 03.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

Wine & Wellness hotel Besední dům Valtice nabízí svým hostům posezení v klidné atmosféře restaurace prvorepublikového stylu. Zaměřujeme se na gastronomii přednostně české a moravské provenience, na našem menu však najdete i italské či francouzské sezonní speciality jako hovězí rillettes, domácí paštiku z králíka či vynikající čerstvé těstoviny. Snažíme se mít pro Vás vždy napečené domácí pečivo, velký výběr domácí dortů a desertů, a vždy něco navíc.. Jednou jsou to slané koláče či drobné delikatesy z listového těsta .. V chladných dnech Vám připravujeme výborný punč či horkou čokoládu při návratu do hotelu.

Snažíme se v maximální míře využívat lokálních surovin - med, ovoce, zeleninu, marmelády, sýry, hovězí, medvědí česnek či houby v naší kuchyni mají původ přímo na Pálavě či Jižní Moravě.

Od 8:00 - 10:00 hodin podáváme snídaně, a to jak pro hotelové hosty formou švédských stolů, tak i pro návštěvníky – více info zde: Jídelní lístek

Od 11:00 - 14:00 hodin jsou Vám kromě a la carte menu k dispozici i obědové menu za sníženou cenu.

Od 14:00 – 21:00 hodin servírujeme kompletní a la carte menu, poslední objednávky tedy přijímáme do 20:30.

V Café & Restaurant Besední dům podáváme vždy dva druhy kávy: již stálicí je vynikající vyzkoušená italská VARESINA, na druhém mlýnku najdete vždy nějakou specialitu k vyzkoušení..

Neměli byste minout ani vyhlášené dorty a deserty cukrářů z Besedního domu. Připravujeme denně čerstvé vlastní deserty s čerstvým ovocem, mascarpone, hořkou belgickou čokoládou, kávou a Vaše děti možná narazí na Snicker´s dort :-)

K dipozici je dětský koutek pro nejmenší, přímo vedle hotelu využijete na ploše 1000m2 velké dřevěné hřiště.

Vinnou kartu doporučujeme řádně prostudovat, v případě nepřízně počasí zvládnete degustaci nejen Jižní Moravy aniž byste museli udělat krok z hotelu...

Čepujeme Plzeň 12°.