Valtický sklep U Hroznu provozuje Ing. Vladimíra Dvořáková, která vystudovala vinařinu na Mendelově univerzitě v Brně. Má za sebou několikaletou praxi ve vinařství pana Ing. Kopečka ve Valticích, kde se zabývala prodejem vína a komunikací se zákazníky.

V současnosti ve svém sklepě U Hroznu nabízí i vína svých spolužáků z vysoké školy a podporuje tak prodej kvalitních moravských vín a její motto zní: „U nás najdete jen kvalitní sedmičky".

Vinný sklep U Hroznu najdete pouhých 200 m od valtického zámku. Výstavba zemního vinného sklepa s dobovým charakterem U Hroznů se datuje do druhé poloviny 19. století. Byl vykopán do pískovce a poté zpevňován cihelným klenutím. Díky vynikající řemeslné práci odolal nelítostnému zubu času a zachoval si svůj původní dobový charakter.

Vinný sklípek U Hroznu je vhodný pro pořádání společenských oslav, akcí, firemních večírků, ale i k posezení s přáteli nad sklenkou vína. Jak říká ing. Vl. Dvořáková " Velmi nám záleží na tom, aby jste se u nás cítili co nejlépe, proto se snažíme vyhovět vašim přáním a požadavkům. Neváhejte a obraťte se na nás, společně pro vás připravíme příjemný zážitek a věříme, že se k nám budete rádi vracet."

Ve sklípku U Hroznu vám připraví firemní večírky, akce nebo posezení s přáteli, kolegy u moravského vínka. Řízená degustace, atmosféra historického sklepa, široký sortiment vína, občerstvení i zázemí sklípku se sociálním zařízením pro váš večer či jakoukoliv akci je ideální pro pohodu a zážitky v tomto sklípku.

Pro skupiny milovníků vína, kteří se rádi o vínu dozví více zajímavostí, nabízí U Hroznu řízené degustace. Za účasti zástupce vybraného vinařství ochutnáte 7 až 10 vzorků vín s výkladem, budete mít příležitost pohovořit si o víně a třeba objevit svou novou „oblíbenou značku“.


Služby:

  • příjemné posezené, kde si můžete s přáteli v klidu dopřát skleničku výborného vína.
  • degustace vína a výklad o historii v přítomnosti someliéra vinařství Winberg, Aurora,Hodeček, Herzánovi ...
  • firemní akce a večírky od 10-ti osob, až po autobusové zájezdy/ kapacita 70 osob /
  • občerstvení -  degustační sousto, studený raut nebo teplý dle domluvy

Otevírací doba:

v sezóně (červen – září)
PÁTEK    18:00 – 23:00
SOBOTA  18:00 – 23:00

mimo sezónu na objednávku

Parkování je zajištěno před sklepem nebo na velkém parkovišti pro autobusy cca 100 m od sklípku.

 

Kontakt:

Vinný sklípek U Hroznu

Dlážděná čp.1094
691 42 Valtice

Tel.: +420 774 588 985 ing.Dvořáková

http://www.valtickysklep.cz/