Město/obec: Novosedly

Penzion KOVÁCS se nachází v klidném a příjemném prostředí vinic a vinných sklepů na okraji vinařské obce Novosedly v Mikulovské vinařské oblasti. V blízkosti penzionu jsou vinné sklepy s možností ochutnávek a zakoupení vína.

Penzion je vhodný jak k rekreaci, tak k pořádání firemních prezentací, školení a společenských událostí. Ubytovací kapacita objektu je 50 lůžek, s přistýlkami max. 60 lůžek. Penzion Kovacs nabízí 10 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojů s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí a novým nábytkem.

Pro rezervaci: http://www.kovacs.cz/ubytovani/

V celém areálu je dostupná wifi pro připojení k síti Internet. V penzionu je hostům k dispozici vstupní hala s posezením, televizí a kulečníkem, prostorná jídelna s barem, pro účely prezentací vybavená dataprojektorem. Před samotným penzionem je uzavřená parkovací plocha, venkovní posezení s grilem, pétanque hřiště a rekreační bazén. Kolem penzionu jsou zatravněné plochy vhodné ke sportovnímu vyžití ubytovaných.

Penzion Kovacs je ideální i pro uspořádání firemní akce, kongresu, školení, prezentace nebo teambuildingu.Leží na klidném místě nad vinařskou obcí Novosedly mezi vinnými sklepy a vinohrady.  Penzion disponuje školící (zasedací) místností vybavenou flipchartem, dataprojektorem s plátnem a připojením k internetu, degustační sklep, posezení pod přístřeškem i letní zahrádku s výčepem a občerstvením. 150 m od penzionu je Vinařství Kovacs s vinotékou a vinárnou (restaurací), kde je možné ochutnat a zakoupit vína, zajít si na oběd, nebo večeři. Kolem penzionu vede cykloturistická stezka vhodná i pro jízdu na kolečkových bruslích (nový asfaltový povrch).

Pro skupiny od 10 osob je možné zajistit soukromé posezení s ochutnávkou vína a občerstvením v některém z vinných sklepů u místních vinařů.

Před samotným penzionem je uzavřená parkovací plocha, venkovní posezení s grilem, pétanque hřiště a rekreační bazén. Kolem penzionu jsou zatravněné plochy vhodné ke sportovnímu vyžití ubytovaných.

 

Další služby: - možnost zakoupení dárkových poukazů

                   - možnost objednání degustace a posezení u vinařů pro skupiny nad 10 osob

                   - možnost objednání firemní nebo rodinné akce s pravou moravskou zabíjačkou

                   - domácí mazlíčci za poplatek

                   - snídaně v ceně ubytování

                   - 150 m od penzionu je restaurace Vinařství Kovacs s možností celodenního stravování

                   - možnost přepravy při zájmu o relaxační termální bazén vzdálený 12 km

 

Aktivity v blízkosti:

Termální Aquapark Laa - 18 km od penzionu

Cykloturistika - kvalitní cyklostezky, při kterých si můžete prohlédnout vinařskou krajinu Mikulovska 

 

Kontakt:

Penzion Kovács s.r.o.
Novosedly 410
691 82 Novosedly na Moravě

telefon: +420 734 318 014

zdroj:http://www.kovacs.cz/kontakty/

 
hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov