Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Rodinný penzion Čeriva vás přivítá vkusným interiérem a přívětivým personálem a při vašem pobytu vám bude zárukou příjemně stráveného pobytu na Pálavě V tomto penzionu vzhledem k vlastnímu vinařství a vinnému sklípku nebudete mít nikdy daleko ke skleničce dobrého vína .

Ubytování v soukromí rodinného penzionu disponuje 37 lůžky, a to v 8 třílůžkových pokojích s přistýlkou a 1 pětilůžkovém apartmánu, vše klimatizované. K dispozici vám je vybavená společná kuchyňka, snídaně vám rádi v penzionu připraví ve společenské místnosti s kapacitou 30 osob.  Obědy a večeře doporučují v restaurace s domácí kuchyní, která je hned naproti.

Během celého pobytu je vám k dispozici také vinotéka. Vína si můžete vychutnat na kryté terase u grilování disponující 35 místy nebo během jedné z řízených degustací ve sklípku s kapacitou 30 hostů.

Další služby:

- terasa s posezením

- klimatizované pokoje

- společenská místnost pro 30 osob

- krb s možností grilování

- degustační sklep

- pro větší skupiny možnost zorganizovat degustace vína s obědem přímo ve vinici až pro 80 hostů 

- teambuilding, firemní akce přímo ve vinici

- firemní víno s vlastní etiketou

- víno jako vánoční dárek

 

Tip na výlet?

Z Horních Věstonic je to všude blízko. Vypravte se na výlet do blízkého Mikulova, na vodní sporty nebo rybaření na Novomlýnské nádrže, za kulturou do Lednicko-valtického areálu.
Pouhých 5 kilometrů vás dělí od nového moderního vodního centra s termální vodou Aqualandu Moravia. Anebo si vyšlápněte na krátký výlet do vinice a kochejte se pohledem na Pálavu ze všech stran.

 

 

Kontakt:

IVA ČERVINKOVÁ / +420 777 787 477

Penzion Čeriva

ubytování  pod Pálavou

Hlavní 25

691 81 Horní Věstonice

zdroj: http://www.palavaubytovani.cz/

 
hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov