Město/obec: Klentnice / Dolní Dunajovice / Bulhary

Obec Dolní Dunajovice, ve které se restaurace s penzionem Praha nachází, leží 40 km jižně od Brna, 8 km od historického města Mikulov a je vzdálena 12 km od státních hranic s Rakouskem.

Restaurace a penzion Praha – ubytování a česká domácí kuchyně v centru vinařské obce Dolní Dunajovice. Poloha obce na úpatí Pálavy je ideální pro všechny, kdo chtějí poznat krásy jižní Moravy. Na dosah budete mít i další krásná místa. Konkrétně nádrže Nové Mlýny, archeologické naleziště Dolní Věstonice a nádherný zámek s vyhlášeným zámeckým parkem Mikulov. Všechna tato místa lze díky mnoha cyklostezkám velmi pohodlně projet i na kole.

Restaurace s kapacitou 280 míst (zahrádka 70 míst -  v provozu od května do října), bez potíží obslouží nejen rodiny a malé skupinky hostů. V restauraci najdou své místo i zájezdy – personál je připraven obsloužit i více autobusů najednou. Bonusem pro řidiče a průvodce je jídlo zdarma.

Každý si najde své místo: restaurace disponuje celkově 70 místy, z toho 26 míst v boxech s intimním prostředím, pivnice pro 60 osob, sál pro 90 osob a již zmíněná zahrádka pro 70 osob.

Penzion s restaurací Praha je vyhledávaným místem pro pořádání firemních akcí, svatebních hostin, narozeninových oslav ... Catering pro Vaši firemní akci nebo soukromou oslavu vám v restauraci připraví dle domluvy.

Otevírací doba: PO - NE   8.00 - 21.00 hod./ dle domluvy dříve či později

Rezervace restaurace či stolu na: https://www.restauraceapenzionpraha.cz/o-restauraci

 

Penzion má kapacitu 35 lůžek a je oblíbený nejen u turistů a cyklistů, jejichž cílem je jižní Morava. Na služebních cestách penzion rádi využívají podnikatelé a jejich zaměstnanci.

Chcete rezervaci? Více na: https://www.restauraceapenzionpraha.cz/rezervace-ubytovani

 

Penzion přijímá stravenky a platební karty Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club International, JCB cards, American express. U hromadných akcí lze platit také fakturou.

Penzion nabízí:

  • Podkrovní pokoje vybavené klimatizaci

  • Vlastní sociální zařízení

  • TV na pokoji

  • Parkování v uzavřené garáži nebo před penzionem.

  • Vhodné pro cyklisty. Kola si uschováte v uzamykatelné stodole.

  • Slevy na delší pobyty nebo pro větší skupiny.

  • Volná wifi v celém objektu. 

Díky ochotnému personálu a rodinné atmosféře zde prožijete klidné a pohodové chvíle.  

 

 

Kontakt:

Restaurace a penzion "PRAHA"

Hlavní 74

Dolní Dunajovice 691 85

Telefon: +420 519 517 122

Fax:       +420 519 517 122

 

zdroj: https://www.restauraceapenzionpraha.cz/

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov