Město/obec: Mikulov a okolí

"MALÉ RODINNÉ VINAŘSTVÍ SÍDLÍCÍ V MIKULOVĚ NA ÚPATÍ PŘÍRODNÍ REZERVACE A VRCHU TUROLD. OD ROKU 2006 JE VINAŘSTVÍ POD VEDENÍM JANA VLKA, KTERÝ NAVÁZAL NA ODKAZ SVÉHO TCHÁNA MIROSLAVA SÁČKA, JEŽ FIRMU ZALOŽIL V ROCE 1992 A REGISTROVAL POD OCHRANOU ZNÁMKOU TUROLD MIKULOV. "

Rodinná firma se soustředí na provoz vinařského penzionu, vinotéky a především výrobu typických místních vín v malých šaržích. Máte zájem o degustaci vín nebo jen příjemné posezení s přáteli u pohárkuvína ?

Přímo nad objektem Vinařství, nad úpatím chráněné krajinné oblasti,100 m od Turoldských jeskyní , jsou hostům k dispozici apartmány Vinařství Turold. Vyberte si z 5 možných variant ubytování: 

Pro děti je v těsné blízkosti apartmánů, pouze přes ulici, volně dostupné dopravní a dětské hřiště, jež je součástí amfiteátru.

 

Apartmán č.1 - až pro 7 osob. Samostatný domeček disponuje 2 pokoji, které jsou propojeny kuchyňkou (lednice, plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí). Apartmán má vlastní sociální zařízení a televizi. Pro Vaše pohodlí poslouží oplocená předzahrádka s grilem, posezením a nezávislým vstupem. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a pro dlouhodobější pobyty.

Cena za objekt a noc je 3000,– Kč.

Cena za objekt na noc je při týdenním pobytu zvýhodněna na 2200,– Kč.

Apartmán č.2  a č. 3 - každý apartmán je určený pro 3 osoby  s možností 1 plnohodnotné přistýlky. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a kuchyňským koutkem (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí), není určeno k vaření. Před vchodem je zastřešené uzamykatelné venkovní posezení bez možnosti grilování.

Cena za osobu a noc je 450,– Kč. Děti do 3 let zdarma, od 3 do 10 let 200,– Kč / osoba / noc.

Apartmán č.4 s balkonem Vám nabídne i možnost posezení ve vlastním vinném sklípku. Ubytování v apartmánu č. 4 má kapacitu až pro 10 osob. Jedná se o samostatný klimatizovaný apartmán se čtyřmi ložnicemi a obývacím pokojem se sedací soupravou a televizí. V první ložnici je manželská postel + dvě samostatná lůžka, druhá ložnice má dvě samostatná lůžka, třetí a čtvrtá ložnice je vybavena manželskou postelí. Apartmán disponuje dvěma koupelnami se sprchovým koutem a toaletou , přičemž v jedné je navíc vana a infrasauna. Dále je zde plnohodnotná kuchyň s jídelním stolem, dřezem, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí, lednicí, mrazákem, kávovarem a základním nádobím. Ve spodním patře je posilovna, druhá kuchyňka s dřezem, základním nádobím, pračkou a lednicí na víno.

A právě ta navazuje na vinný sklep s archivem o kapacitě 16 míst k sezení i vlastní toaletou Před objektem mají hosté k dispozici vlastní parkoviště. Okolí apartmánu tvoří zatravněná plocha se vzrostlými stromy a vinohrad. Není zde možnost grilování a venkovního posezení. Ubytování mohou hosté spojit s degustací vín a následným posezením ve sklípku.

Cena za celý apartmán na noc je 4500,– Kč

Cena za celý apartmán na noc při týdenním pobytu je 4000,– Kč

Apartmán č.5 -  mezonetový apartmán  se nachází ve sklepní uličce a je určen pro ubytování 5 osob, Disponuje vlastním sociálním zařízením, televizí, sedačkou, kuchyňským stolem a koutkem (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí). Není určeno k vaření. Před objektem je vlastní parkoviště, zatravněná plocha se vzrostlými stromy a vinohrad. Ani v tomto apartmánu není možnost grilování a venkovního posezení.

Cena za aparmán a noc je 2500,– Kč.

Cena za apartmán na noc je při týdenním pobytu zvýhodněna na 2200,– Kč.

Nemáte vlastní kolo nebo je pro Vás složité jej s sebou vozit? Využijte půjčovny kol ve Vinařství Turold.

" V NAŠÍ PŮJČOVNĚ SI MŮŽETE ZAPŮJČIT KVALITNÍ TREKINGOVÁ KOLA ZN. AUTHOR, KTERÁ JSOU SVOU SPORTOVNÍ KONSTRUKCÍ URČENA
PRO JÍZDU JAK PO PŘÍRODNÍCH CESTÁCH TAK PO VEŘEJNÝCH KOMUNIKACÍCH A TO I NA DELŠÍ TRASY. MŮŽETE TAK LÉPE POZNAT
OKOLÍ TOHOTO KRAJE A VYDAT SE NA NĚKTEROU Z CYKLOTRAS ", nabízí majitelé.

CYKLOTURISTICKÉ MAPY OKOLÍ si můžete bezplatně zapůjčit.

VŠECHNY KOLA JSOU STANDARDNĚ VYBAVENA BLATNÍKY, ZVONKEM, BRAŠNOU DO RÁMU, LEPENÍM, MULTIFUNKČNÍM NÁŘADÍM, A CYKLOZÁMKEM. V CENĚ JE I ZAPŮJČENÍ CYKLISTICKÉ PŘILBY. NĚKTERÁ KOLA JSOU VYBAVENA NOSIČI.

Ceník viz https://www.turold-mikulov.cz/.

POKUD MÁTE ZÁJEM O KOUPI VÍN VINAŘSTVÍ TUROLD, ANEBO SE CHCETE UBYTOVAT,
TAK NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE ZDE:

* POVINNÉ ÚDAJE

 

Ve vinařství Turold s vinotékou o kapacitě 35 míst a letní zahrádkou s kapacitou 9 míst můžete ochutnat celou produkci vín spolu s kvalitními sýry a možností kávy i drobného doplňkového sortimentu. Vína si můžete na místě též zakoupit.

Máte zájem o řízené degustace s výkladem a představením jednotlivých vín, prohlídkou sklepa a zázemí Vinařství Turold? Informujte se na https://www.turold-mikulov.cz/ a nechte si degustaci naplánovat dle svých možností a požadavků.

Kontakt:

VINAŘSTVÍ TUROLD MIKULOV, S.R.O.

GAGARINOVA 83 / 39, 692 01, MIKULOV
TEL.: VINAŘSTVÍ: +420 777 134 245 | PENZION: +420 776 130 192
E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.turold-mikulov.cz/

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov