Město/obec: Valtice

Penzion U Kostihů leží v samém srdci Lednicko-valtického areálu na okraji města Valtice. Nachází se v klidném prostředí, obklopují ho vinohrady a ovocné sady, ale je možné se do centra vydat pěšky (cca 15 minut pomalou chůzí). V blízkosti penzionu jsou cyklistické, vinařské a turistické stezky a plno lichtenštejnských památek.

Penzion U Kostihů jako rodinný penzion poskytuje své služby již od roku 2003 a mnoho zákazníků se velmi rádo vrací. Nabízí ubytování v 9 pokojích (25 lůžek),které jsou klimatizované, s vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou. Ve 4 lůžkovém apartmánu je plně vybavená kuchyňka. Ceny ubytování jsou včetně snídaní, parkování a úschovy kol. 

  • 4 dvoulůžkové pokoje
  • 3 třílůžkové apartmány
  • 1 čtyřlůžkový apartmán
  • 1 jednolůžkový pokoj

Pokud jedete na dovolenou s malým dítětem, v penzionu rádi zapůjčí dětskou postýlku.Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

V letním období se můžete na zahradě penzionu osvěžit v bazénu nebo se slunit na rozkládacích lehátkách či trávníku.

V areálu penzionu se nachází také malý vinný sklep, který je možno využít k posezení a ochutnávce vína, lze domluvit také raut či prezentaci vína. Roh zahrady vedle vchodu do sklepa tvoří vydlážděný prostor vhodný ke grilování, ale posedět si můžete také na terase penzionu nebo v restauraci, kde se podávají snídaně.

V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně, která se podává formou bufetu. Sezónně u snídaně můžete také ochutnat domácí výrobky z produkce rodinné zahrádky nebo rodinné zemědělské firmy (vejce, ovoce a zelenina).

Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště, místnost pro úschovu kol, wifi připojení, pro děti dětské pískoviště, pingpongový stůl a další služby.

DLE DOMLUVY vám v "Penzionu U Kostihů " zajistí pro vaše pohodlí:

  • sjednání zápůjčky kol nebo servis kol v místních půjčovnách
  • sjednání rautu a prezentace kolekce vín
  • transfer hostů do blízkého okolí
 

REZERVACE A DOTAZY

Štefanie Kostihová
+420 607 583 958

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj:www.penzionukostihu.cz

 
hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov