Město/obec: Valtice

Plánujete volné odpočinkové dny, dovolenou či návštěvu vinného sklepa s degustací? Pak je pro Vás rodinný penzion U Bílkovičů ve Valticích vhodným tipem. Nabízí ubytování v klidné části Valtic , 8/2 lůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, ale také 1 plně vybavený apartmán disponující samostatnou koupelnou,TV a vlastní kuchyňkou.

Parkování je možné jak v aeálu penzionu, tak na přilehlém oploceném parkovišti. Venkovní i vnitření altánek nebo večerní posezení ve vinném sklípku s krbem zpříjemní Vaše zážitky ve Valticích.

Další služby:

- úschovna kol

- zajištění půjčení kol

- Wifi zdarma

- snídaně dle dohody

- vinný sklep

- degustace vína

Rodinné vinařství Viniterra U Bílkovičů ve Valticích se zabývá výrobou vína již mnoho desítek let. V nabídce najdete jak vína bílá, červená, tak i růžová, od zemských, jakostních ipo přívlastková.

Mezi pěstované odrůdy patří převážně Veltlínské zelené, Rulandské bílé a šedé, Sauvignon, z červených odrůd Merlot, Svatovavřinecké či André. Vína z vinic U Bílkovičů můžete ochutnat při posezení ve vinném rodinném sklepě ve Valticích. Sklípek je vhodný pro menší skupinky do 20osob. Degustace se provádí na objednávku min. 7 osob, dle dohody i jinak. Při degustaci Vás čeká odborný výklad , naučíte se jak degustovat víno a také se seznámíte s výrobními procesy při pěstování a výrobě vína. Pokud budete mít přání k degustaci objednat občerstvení, lze připravit dle předchozí dohody.

Vína si můžete ochutnat i nakoupit, nebo je možné si je ve Vinařství  uskladnit ve vyhrazených prostorách pro věrné a stálé zákazníky.. 

Zvláště oblíbené je období burčáků. I Vy se můžete zúčastnit sbírání hroznů . 

 

Kontakt:

Penzion U Bilkovičů
Za Tesárnou 779
Valtice 691 42

tel.:    Doležalová Zuzana

           ubytování +420 724 131 608

           Bilkovičová Jarmila

           +420 607 769 159

           Doležalová Zuzana
           vinařství    +420 724 131 608

email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

            Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.valticeubytovani.cz/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov