Město/obec: Valtice

Zámeček La Veneria - 500 let staré sídlo Vrchního lovčího liechtensteinských knížat - se nachází v zámeckém parku Státního zámku Valtice UNESCO v Lednicko-valtickém areálu na Jižní Moravě.

V objektu z roku 1658, nově rekonstruovaném v roce 2007, je nabízeno exkluzivní romantické ubytování zámeckého stylu za přijatelné ceny. Dům přestavěli do původní podoby jeho nynější majitelé

Více zde: http://www.penzion-la-veneria.com/o-nas/

Ubytování je nabízeno v celkem pěti pokojích s dohromady 10 lůžky  ve starožitném, zámeckém stylu. Čtyři pokoje jsou situovány v samotném zámečku, a to „Modrý pokoj“Oranžový pokoj“„Květinový pokoj“ a „Svatební pokoj“. Dále La Veneria nabízí „Lovecký apartmán“, který se nachází v zahradě zámečku.

Každý pokoj disponuje vlastním sociálním vybavením (sprcha nebo vana, WC), plochou televizí atd.Pokoje jsou nekuřácké.

V penzionu není možné ubytování se psy.

Check in od 14:00 (po domluvě samozřejmě i dříve). Check out do 11:00.

Kontinentální snídaně je v ceně ubytování a je servírována od 8:00 přímo na pokoj „do postele“ nebo za příjemného počasí v zahradě zámečku.

V ceně za ubytování za jednu noc v pokoji je kromě snídaně také parkování před objektem střežené kamerovým systémem, bezdrátové připojení k internetu i daň a rekreační poplatek městu.

V květinovém a svatebním pokoji možnost přistýlky za 300 Kč za osobu.

Zdarma je dítě do 4 let.

V penzionu akceptují platby v hotovosti v Kč a € nebo fakturou. Kreditními kartami nelze platit.

Pro váš pobyt je možné využít nabízené pobyty ve formě balíčků.

Při posezení na terase v zahradě zámečku můžete ochutnávat valtická vína a užívat si pohledu na západy slunce nad vinohrady nebo kolonádu Reistna. Posezení na zahradě vám zpříjemní naši kočičí a psí mazlíčci. 

Ze zahrady je přímý vstup do zámeckého parku, který je součástí světového dědictví UNESCO.

Další služby pro ubytované:

- úschova kol, lyží

- posezení ve vinném sklípku

- grilování na terase

Na přání hostů je možná rezervace míst u stolu v restauraci VALTICKÁ RYCHTA nebo dodání občerstvení (pro skupinu 6 více osob) přímo na zámeček La Veneria k posezení ve sklípku.

Vlastní parkoviště pro ubytované před penzionem.

V pětisetletém podzemí zámečku z dob Liechtensteinů se nachází  šest klenutých sklepů, z nichž do dnešních dnů byla zpřístupněna polovina.

Hostům je k dispozici barokní sklípek s kapacitou 15 osob a Rytířský sál , který se nachází v přízemí objektu a je samostatně přístupný z ulice K Venerii. Kapacita je až 80 osob. Sál je vytápěn velkým krbem na dřevo a jeho zázemí tvoří přípravna /kuchyňka/ a sociální zařízení. Je vhodný pro různé společenské akce /firemní, soukromé, svatby/ pro které je vybaven stolovým a restauračním zařízením, rytířskou výzdobou, atd.

Skryté sklepení vrchního lovčího - zbývající podzemní prostory (včetně spojovací chodby do zámku) jsou postupně připravovány k otevření pro veřejnost.

Penzion La Veneria úzce spolupracuje s valtickým vinařem Romanem Zapletalem. V jeho sklepě Grand Veneur s kapacitou cca 40 – 50 osob probíhají každý víkend ochutnávky vín tohoto valtického vinaře - www.vino-valtice-zapletal.net,  tel: +420 777  636 760 . Po domluvě s vinařem se můžete ochutnávky (i s pohoštěním) zúčastnit. Degustace začíná zpravidla v 19:00 hodin. Na sklep Grand Veneur navazuje archiv vín, v jehož boxech jsou uložena vína 40 až 50 let stará.

Svá vína zde mají uložena také členové Řádu rytířů vína.

Kontakt:

Zámeček La Veneria

K Venerii 82

Valtice 69142

tel: +420 737 684 308

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více na. http://www.penzion-la-veneria.com/

 

 

 

 

 

Více informací najdete na http://www.valtice-vino-ubytovani.cz/ubytovani-valtice v sekci ubytování.

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov