Město/obec: Velké Pavlovice

Už jste někdy zažili kombinaci ubytování s vychutnáním lahodných pokrmů a degustací vína v barokní sýpce a sklepě z 18. století? Toto vše na vás čeká navštívíte-li nejluxusnější hotel na jižní Moravě - Hotel Lotrinský**** ve Velkých Pavlovicích a podíváte se nyní na stránky https://www.hotel-lotrinsky.cz/hotel/.

Hotel Lotrinský**** je kombinací luxusu, zážitkové gastronomie snoubené s degustací vyšlechtěných vín Modrých hor ve sklepích vévody Lotrinského, který nechal postavit sklep a sýpku ve stejném letopočtu 1770. Hotel disponuje 42 pokoji.

V hotelu Lotrinský **** najdete dle svých požadavků různé typy pokojů - jednolůžkový Komfort, dvoulůžkový Komfort, DELUX nebo HÄSTENS - pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí HÄSTENS 200 x 200. Oddělené separé pro 2 dvoulůžkové pokoje s uzavřeným vchodem nabízí studio HÄSTENS .

Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny. Disponují vybavením: šatní skříň, TV, wifi připojení, trezor, minibar a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC (k dispozici ručníky, mýdlo, krém na ruce, šampon, fén).

Ubytování je se snídaní formou švédského stolu.

Dle výběru pokoje si můžete rezervovat na: https://www.hotel-lotrinsky.cz/hotel/rezervace-pokoje/

Pro Váš pobyt hotel Lotrinský **** připravil pobytové balíčky viz https://www.hotel-lotrinsky.cz/balicky/https://www.hotel-lotrinsky.cz/balicky/. Vybrat si můžete dle délky pobytu. Balíčky jsou cenově zvýhodněny a nabízí zajímavé bonusy jako je transfer do Spa Resortu Lednice ****, celodenní výlet po krásách jižní Moravy nebo procedury ve Spa Resortu včetně transportu při pobytech 4 a 7 nocí.

Při Vašem pobytu v hotelu máte možnost využít barokní restauraci a vychutnat si gastronomické lahůdky šéfkuchařů hotelu včetně dezertů vyhlášeného cukráře z Tuniska. Podívejte se na https://www.hotel-lotrinsky.cz/restaurace/ a vyberte si své polední menu nebo se nechte inspirovat jídelním a nápojovým lístkem hotelu.

Kapacita restaurace je 80 míst a pro hosty od dubna do října k dispozici otevřená zahrádka.

Psům a jiným domácím mazlíčkům vstup zakázán.

V restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu s nabídkou teplých, studených a sladkých pokrmů. 

Rozhodnete-li svůj pobyt zpříjemnit degustací ve sklípku s odborným výkladem profesionálů, můžete využít pravidelných degustací každé úterý a pátek nebo si dle Vašich požadavků objednat včetně vhodného menu z místních surovin.

Pokud máte zájem zúčastnit se těchto degustací, je nutná rezervace na recepci hotelu Lotrinský****, kde se dozvíte i podrobné informace - https://www.hotel-lotrinsky.cz/degustace/rezervace-degustace/.

Hotel Lotrinský **** je ideální pro pořádání konferencí jak pro malý počet osob se sálem s 15 místy tak s velkým sálem se 60 místy. Dle Vašich požadavků bude akce vybavena dataprojektorem, mikrofonem... a zcela určitě oceníte širokou nabídku coffee breaků. Poptávkový formulář najdete na https://www.hotel-lotrinsky.cz/konference/ nebo hotel kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. popřípadě na telefonním čísle (+420) 515 535 828 (829). 

I Váš velký den D, Váš den svatební, můžete prožít a oslavit na nejromantičtějším místě jižní Moravy. V letním období si naplánujte obřad uprostřed vinic Modrých hor.Podělte se se svými požadavky s týmem hotelu Lotrinský **** , který Váš slavnostní den připraví na jednom místě tzv. na klíč dle Vašich přání.

Váš slavnostní den zakončete romantickou svatební nocí v luxusním novomanželském pokoji HÄSTENS.

Poptejte svatbu na https://www.hotel-lotrinsky.cz/svatby/.

 

Kontakt:

Hotel Lotrinský****
Dlouhá 1177/69, Velké Pavlovice

recepce:
T: +420 515 535 828 (829), +420 703 424 328
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

https://www.hotel-lotrinsky.cz/hotel/

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov