Město/obec: Mikulov a okolí

Apartmány Lípa se nachází v klidné části města Mikulov, 40km od Brna na hranici České republiky a Rakouska a byly vybudovány vinařstvím Víno Lípa, stejně tak i v Brodu nad Dyjí penzion Pastuška.

Dva samostatné apartmány Lípa a 3 pokoje jsou situovány ve vilce se zahradou nedaleko historického centra.

Apartmán 1- 150m2 s vinným sklípkem disponuje ložnicí se 4 lůžky a obývacím pokojem se 2+ 1 lůžky, TV,SAT,wifi připojením.Kuchyně je plně vybavená ledničkou, varnou deskou, el. troubou,konvicí a mikrovlnnou troubou. Pro děti je připraven dětský koutek.Sociální zařízení je tvořeno koupelnou s vanou a sprchou a WC. Pro pohodlí a relax můžete využít terasu s venkovním posezením a krbem.Pro vinný relax slouží posezení ve vinném sklípku s víny vlastního vinařství Víno Lípa Mikulov. Před apartmánem je pro Vašeho mazlíčka bezproblémové parkování.

-https://apartmanlipa.cz/cs/rezervace/

Apartmán 2 o rozloze 50m2 má kapacitu 2 + 2 přistýlky a je jednopokojový. V tomto apartmánu je k dispozici kuchyňský kout s barem/ sporák, mikrovlnná trouba,varná konvice,lednička/a sociální zařízení - koupelna se sprchou a WC. Hosté mají k dispozici venkovní posezení s možností grilování.

https://apartmanlipa.cz/cs/rezervace/

Každý apartmán má samostatný vchod a samostatné venkovní posezení.

Pokoj č.3 o rozloze 45 m2 -  disponuje 6 lůžky. Pokoj je vybaven TV,lednicí, satelitem a sociálním zařízením WC a koupelnou. Pro hosty je připraveno venkovní posezení pod pergolou, zahrada a pro děti pískoviště. Pro vinný relax poslouží vína z vlastního vinařství.

Pokoj č.4,5,6,7 o rozlote 27 m2 - v každém pokoji jsou k dispozici 3 lůžka. Pokoj je vybaven TV,lednicí, satelitem a sociálním zařízením WC a koupelnou. Pro hosty je připraveno venkovní posezení pod pergolou, zahrada a pro děti pískoviště. Pro vinný relax poslouží vína z vlastního vinařství.

Hostům je v zahradě k dispozici společný kuchyňský kout.

Další služby:

- dětské hřiště naproti domu přes cestu

- parkování na soukromém parkovišti před domem

- možnost úschovy kol přímo v  apartmánu

- venkovní posezení s možností grilování

- dětské pískoviště

Více informací a možnost rezervace naleznete na www.apartmanlipa.cz

Nedaleko přes kopec se nachází Novomlýnské nádrže Mušov – rozlehlé vodní dílo ideální pro letní koupání a také Aquapark Moravia. Samotné město Mikulov je vyhlášeno městskou památkovou rezervací, které vévodí zámek, vypínající se na skále západně od náměstí . K výletům poslouží turisty vyhledávané památky židovský hřbitov a synagoga, Kozí hrádek, Svatý kopeček. Oblíbeným cílem návštěvníků jsou také historické památky v Lednicko – Valtickém areálu, který je zařazen na seznam UNESCO.

Vinařství Víno Lípa MIkulov, pod které patří apartmány a pokoje, bylo založeno v malebném městečku Mikulov v roce 2000 bratry Markem a Michalem Lípovými.

Plánujete společenskou, firemní nebo jinou akci a osvěžíte ji degustací? Vinařství Lípa díky svému zázemí nabízí degustaci přímo ve vinařství v Mikulově nebo ve vinné restauraci a penzionu Pastuška v Brodě nad Dyjí.

Akce ve vinařství je určena spíše skupinám k degustaci do 20 osob nebo menším společenským setkáním zákazníků zajímajícím se přímo o podrobnosti výroby a prohlídku technologických prostor s prohlídkou vinařství - Více na:https://vinolipa.cz/vinarstvi/.

Kromě společenských akcí jako jsou svatby, různé oslavy a firemní akce můžete poptat a zažít i speciální vinařský program připravený nejen pro znalce vína! Terénní degustace a procházka po vinici s výkladem, prohlídka sklepa s výkladem, vinný teambuilding, slepá degustace a poznávání odrůd a jednotlivých vín, míchání vlastního vína a navrhování etikety až po sběr ve vinicích Vinařství Lípa s pomocí při jeho výrobě , to vše Vám nabízí vinařství Víno Lípa Mikulov ve spolupráci s týmem penzionu Pastuška.

Jste větší skupina a nestačí vám ubytování v apartmánech? Využijte penzion Pastuška v Brodu nad Dyjí v blízkosti vodní nádrže Nové mlýny ve vinařské oblasti Pálava. Jedinečně pojatý penzion s ubytováním, restaurací roubenkou a vinným sklepem je ideálním místem pro prožití  dovolené na jižní Moravě s rodinou či přáteli mezi vinnými sklepy, vinicemi, s odpočinkem v nádherné zahradě. Penzion pastuška Brod nad Dyjí svojí ideální polohou umožňuje výlety po okolí za sportem i za mnoha pamětihodnostmi jižní Moravy.

Více na: http://pastuska.cz/cs/penzion/

 

KONTAKT

Apartmány Lípa
Dukelská 1142/32
692 01 Mikulov

Tel.: +420 608 834 647
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov