Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Penzion s vinným sklepem U Jeřába je situován ve spodní části Horních Věstonic a nachází se na jednom z nejklidnějších míst celé obce. Blízkost Pálavských vrchů a Lednicko-valtického areálu dělá toto místo pro všechny hosty atraktivním.  Je ideálním výchozím bodem pro dovolenou a aktivní odpočinek , zaručuje snadnou přístupnost zajímavých míst a jedinečných událostí.

Penzion U Jeřába - komplex A nabízí komfortní ubytování s kapacitou 21 osob s možností snídaní v nedaleké restauraci Balloon, která se doporučuje i pro případné obědy či večeře. Komplex B - apartmán pro 12 osob s kuchyní, jídelnou, společenskou místností, předsíní a koupelnou se sprchovým koutem a vanou, 2 WC lze pronajmout pouze jako celek.

V případě hezkého počasí mohou hosté využít venkovní posezení s grilem a pro relax venkovní bazén  či sportovní hřiště.

Penzion je rozdělen na dvě samostatné části, každá s vlastním vchodem, venkovní terasou s grilem a uzamykatelnou úschovnou kol.

Další služby:

- venkovní parkoviště

-garáž pro 1 auto/6 motocyků

- bezpečné uschování kol

- půjčovna kol - http://www.ujeraba.cz/204-pujcovna-kol.html

- bezplatné Wifi připojení

V penzionu U Jeřába nezapomněli ani na děti. Mají zde pro ně připravený dětský koutek s houpačkami.

Pokud ke stravování vyhledáváte restaurační zařízení, najdete v Horních Věstonicích hned několik možností s klasickým menu a typicky českými jídly nebo můžete využít dovozu jídla až na penzion z firmy Taverna U kočky, PoPizza.

Pro rodinné oslavy či firemní akce je k dispozici vinný sklep s kapacitou 40 osob. Bližší informace viz http://www.ujeraba.cz/5938-vinny-sklep.html nebo http://www.pruvodcepalavou.cz/vinna-turistika/vinne-sklepy-vinoteky/vestonice-pasohlavky, kde najdete popsané služby a možnosti.

Kontakt:

Penzion U Jeřába

Petr Jeřábek

Horní Věstonice 42

691 81 Březí

 

tel.: +420 605 834 713

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj:http://www.ujeraba.cz/

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov