Město/obec: Valtice

Rezidence Adalbert je jedním ze čtyř " Domů s duší " vybudovaný rodinou Jílkových, kteří své sny přeměnili na skutečnost . Z historických domů se svým příběhem a svou duší tak vytvořili místa kam se spokojení hosté vždy rádi vracejí.

Rezidence Adalbert se nachází v malém vinařském městečku - ve Valticích, jehož historické jádro je chráněno jako městská památková zóna.Valtice jsou součástí Lednicko-valtického areálu, který je od roku 1996 součástí světového a kulturního dědictví UNESCO a jsou druhou největší vinohradnickou obcí v České republice.

Rezidence Adalbert vznikla v roce 2016 nadstavbou nad lisovnou a pro klienty byla vybudována luxusní obytná část o rozloze 140 m2. Rezidence Adalbert disponuje 2 ložnicemi s kapacitou 4+1. Jedna ložnice je s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky. Na mezonetu je možná 1 přistýlka. V Rezidenci Adalbert využijete pro své pohodlí 2 koupelny se sprchovým koutem, WC a fénem.

Součástí Rezidence Adalbert je obývací pokoj, zimní zahrada, uzavřené parkoviště a hlavně historický vinný sklep, což ocení milovníci vína a romantických chvil při posezení či degustacích. Se sklenkou výborného vína strávíte příjemně čas i v prosklené kouzelné zimní zahradě. 

Hlavní prostory rezidence jsou klimatizované s možností připojení k internetu. K dispozici je kompletně vybavená kuchyně s jídelním koutem. Snídaně lze dle domluvy zajistit v partnerském hotelu vzdáleném 300m od rezidence za poplatek Kč 150,-/osoba.

Prostory jsou vybaveny velkoplošnou TV, 2x LCD TV, blue ray- přehrávačem,minibarem a trezorem. V Rezidenci Adalbert nezapomněli pro své hosty ani na deštník.

Pro ubytované hosty je k dispozici za domem uzavřené parkoviště pro 2 osobní auta a jízdní kola.

Rezidence Adalbert nabízí služby, které zajistí absolutní komfort a pohodlí:

- klimatizované prostory

- uzavřené parkoviště

- privátní sklep s nabídkou vín

- zimní zahrada s posezením a biokrbem

- internet, WIFI zdarma

- satelit

- platba v hotovosti, fakturou nebo platební kartou Diners Club International, JCB, MasterCard, Maestro, Visa

- domácím mazlíčkům není pobyt povolen

 

Pro všechny, kdo navštívili nebo navštíví alespoň jeden ze čtyř domů od 1.1.2010–xxxxx ,(www.domysdusi.cz), platí vždy od druhé a další návštěvy sleva ve všech čtyřech domech 100,-/noc (1-5 nocí) a 200,-/noc (6 a více nocí).

Tyto slevy lze poskytovat jen při rezervacích přímo přes rezervační systém Domů s duší (bez zprostředkovatele).

Ceník ubytování a rezervace: viz http://www.rezidenceadalbert.cz/adalbert-o-rezidenci/#. Ceny jsou rozlišeny dle sezóny .

 

Chcete-li udělat radost svým blízkým, nechte si vystavit dárkový poukaz pro jakýkoliv Dům s duší. Je jen na Vás jestli se rozhodnete pro konkrétní nebo otevřené datum. Poukaz má platnost 1 rok od data vystavení. Více na: http://www.rezidenceadalbert.cz/adalbert-voucher/.

 

Odkaz na ostatní " Domy s duší ":

www.pensionbaltazar.cz     -  město Mikulov

www.chornitzeruvdum.cz   -  město Telč

www.apartmanyathanor.cz -  město Český Krumlov

www.domysdusi.cz              - o projektu

 

Kontakt:

Telefon:+420 519 324 327

E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Adresa:

Josefská 1211, 691 42 Valtice

 

Provozovatel:

Athanor CZ s.r.o. 

 

Zdroj: http://www.rezidenceadalbert.cz/

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov