face

centra

kamery

pocasi

  • DSC_5914-Edit-Edit.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

WINE & WELLNESS hotel Besední dům Valtice je butikový čtyřhvězdičkový hotel nacházející se v samém centru Valtic, hlavního města vína. Náš hotel je vybaven designovým nábytkem a moderním vybavením, klimatizovanými pokoji, wellness centrem a parkovištěm s 24hod. kamerovým systémem. Poloha hotelu je skvělá pro využití všech lákadel Lednicko-Valtického areálu – vše je v dosahu 3 minut chůze – cyklostezky, Valtický zámek, Salon vín, četné restaurace, vinné sklepy, Vinařská stodola, Valtické podzemí.

V přízemí hotelu se nachází relaxační wellness centrum s nabídkou sportovních i relaxačních masáží. V POKOJÍCH I WELLNESS JSOU VÁM K DISPOZICI SPRCHOVÉ GELY, ŠAMPONY A TĚLOVÁ MLÉKA FRANCOUZSKÉ LUXUSNÍ KOSMETIKY NUXE, NEUTROGENA KRÉMY NA RUCE A BEZDOTYKOVÉ DESINFEKČNÍ DÁVKOVAČE.

Denně otevřena je pro Vás restaurace v prvorepublikovém stylu s krbem a pohodlnými křesílky, jak s nabídkou denního menu, tak i stálým výběrem a la carte pokrmů připravovaných z pečlivě vybraných lokálních surovin. Potěšíme Vás i vždy čestvými dorty vlastní výroby.

Jazzový či swingový repertoár ozvučení dokresluje charakter hotelu. V celém areálu hotelu je Vám k dispozici bezplatná síť WiFi a na recepci je možno zapůjčit zdarma tablety pro hosty.

Parkovat lze bezplatně buď přímo ve dvoře nebo před a za hotelem (celkem cca 25 vozidel) – všechna místa jsou pod dohledem kamerového systému. WINE & WELLNESS hotel Besední dům Valtice se těší i na Vaše děti - nabízíme vnitřní dětský koutek pro nejmenší včetně vyvýšených stoliček k jídlu a 50m za hotelem velký park s dřevěnými prolézačkami a skluzavkami. Na pokoj Vám rádi připravíme dětskou postýlku.

V hotelu lze společné prostory využít také pro pořádání konferencí, seminářů, firemních školení či rodinná setkání, oslavy nebo svatby. Obraťte se na nás s dotazem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., díky našim bohatým zkušenostem Vám pomůžeme s organizací jakékoliv akce od 10-200 osob. Ubytování ve Valticích a v Lednicko-Valtickém areálu je dlouhodobě velmi žádané a WINE & WELLNESS Hotel Besední dům v dnešní podobě nabízí patrně nejkomplexnější služby ubytování na vysoké úrovni. Rádi Vám doporučíme trasy pro výlet, zábavu při nepříznivém počasí či možnosti kam vyrazit za vínem a moravskými specialitami.

 

Kontakty

Recepce wellness hotelu Besední dům

ubytování, rezervace, info o obsazenosti:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 778 066 355

https://www.hotelbesednidum.cz