face

centra

kamery

pocasi

  • heart-g3c53c449c_1920.jpg

Valtice, Lednice, Mikulov - ubytování, wellness, cykloturistika, svatby, firemní akce

uvodni obrazek

Milí budoucí novomanželé,

wellness hotel Besední dům je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice. V dnešní podobě nabízí patrně nejkomplexnější služby ubytování ve Valticích na vysoké úrovni. Svou velmi výhodnou polohou je ideálním místem pro pořádání svatebních hostin. Restaurace s kavárnou v prvorepublikovém stylu a špičková gastronomie je připravena splnit vaše tajná očekávání.

uvodni obrazek

Snoubenci si telefonicky, prostřednictvím emailu nebo při osobní návštěvě na MěÚ Valtice dohodnou předběžnou rezervaci termínu pouze na matrice a teprve po dohodě si zajišťují vlastní přípravu obřadu.

Stanovená místa obřadů:

  • obřadní síň v budově MěÚ

  • státní zámek Valtice – kaple, zámeček Rendez-vous

 

uvodni obrazek

Informace k uzavření manželství:

Snoubenci si telefonicky, prostřednictvím emailu nebo při osobní návštěvě na MěÚ Lednice dohodnou předběžnou rezervaci termínu pouze na matrice a teprve po dohodě si zajišťují vlastní přípravu obřadu.

uvodni obrazek

Manželství se uzavírá svobodným a úplným souhlasným prohlášením muže a ženy o tom, že spolu vstupují do manželství. Prohlášení se činí veřejně a slavnostním způsobem v přítomnosti dvou svědků. Uzavřít manželství na území České republiky lze formou občanského nebo církevního sňatku.