Město/obec: Velké Pavlovice

Významné investice současných majitelů Poliakových dovolily vytvořit krásný areál Šlechtitelské vinařské stanice ve Velkých Pavlovicích jejíž součástí je i zážitková restaurace André. Tento areál všem hostům umožňuje prožití netradiční chvíle v ojedinělé atmosféře tohoto malebného místa.

Šlechtitelská stanice vinařská ve Velkých Pavlovicích je tak v současné době akciovou společností provozující luxusní vinařský penzion André uprostřed vinohradů,ale i společností hospodařící na vlastních i pronajatých vinicích, vyrábějící víno, doprovodné produkty aj .

V přízemí Šlechtitelky je situovaná stylová restaurace s prosklenou částí a unikátním výhledem do sklepa se sudy, má kapacitu 50 míst, v letních měsících je otevřená předzahrádka. V jídelníčku naleznete pokrmy z toskánské kuchyně, ale také tradiční moravské speciality.

Více na: https://www.slechtitelka.cz/gastronomie/jidelni-listek/ - najdete zde týdenní menu, jídelní i nápojový lístek a možnost virtuální prohlídky.

Restaurace v penzionu André pořádá gastronomické akce, na kterých si přijdou na své nejen labužníci.Hosté tak mohou ochutnat od zabijačkových specialit, asijské, mexické kuchyně, grilování, rybí menu, steaky až po husí hody a zvěřinu - https://www.slechtitelka.cz/akce/kalendar-akci-2018/.

Dalším lákadlem pro hosty je letní terasa a udírna s grilem, která je umístěna v zadní části penzionu. V průběhu teplých letních dnů je možné si zde příjemně posedět v krásném prostředí s výhledem na Velké Pavlovice a na Pálavu. Šlechtitelka Vás zve na ochutnávku specialit z grilu a specialit z udírny - bližší info https://www.slechtitelka.cz/akce/aktuality/ + https://www.slechtitelka.cz/akce/kalendar-akci-2018/.

Součástí penzionu André je zrekonstruovaný a plně klimatizovaný skleník, který svojí kapacitou 60 míst naprosto skvělým způsobem doplňuje konferenční potřeby penzionu. Hosté se mohou pokochat výhledem na vinici a kopec Poštor . Skleník je vybaven venkovními žaluziemi a vnitřními závěsy.

Šlechtitelka nabízí i díky možnosti ubytování vynikající podmínky pro konání svateb, společenských akcí, firemních školení a soukromých oslav.

Více na: https://www.slechtitelka.cz/

 

Kontakt:

VINAŘSKÝ PENZION ANDRÉ


Restaurace
Tel.: +420 515 554 426 

Recepce
Tel.: +420 777 468 894
Tel.: +420 515 554 420

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pod Břehy 565/54
691 06 Velké Pavlovice