Město/obec: Mikulov a okolí

Kavárna a palačinkárna Kafe Pala se nachází v centru Mikulova v průchodu Grafitového domu. V této kavárně najdete širokou nabídku výborných palačinek Crépes,Galette vyrobených z pohankové mouky, vždy čerstvé dezerty,vynikající zmrzlinu, výběrovou kávu i domácí nealkoholické limonády. Kafe Pala se zaměřuje především na čerstvost bez přidávání chemie. Z nabídky tak můžete ochutnat ledové čaje připravované pouze z čajů ze sypaných  doslazované zdravým sirupem Agáve.

Přijdete-li do Kafe Pala ,posedíte na kouzelné zahrádce nebo uvnitř kavárny, budete mít možnost objednat si anglickou snídani,ochutnat např."Pala bulku",domácí štrůdl nebo si s výbornou kávou dáte domácí dortík či jiný domácí dezert paní Hrdličkové.V horkém letním počasí přijde vhod vinný střik ze skvělého vína Vinařství Kern, v podzimních měsících např. skvělý svařák z Cabernet Savignonu. I pro hosty s bezlepkovou dietou paní Hrdličková vyrábí sladké dobroty, nechte si poradit obsluhou.

V Kafe Pala najdete kromě příjemné obsluhy, posezení a vynikající nabídky občerstvení i vinotéku s širokou nabídkou vín Vinařství Kern. Kafe Pala je jediným prodejcem vín vinařství Kern v Mikulově a víno si dle výběru můžete zakoupit s sebou domů. 

Kafe Pala má otevírací dobu od dubna/ velikonoční svátky/ do 1.prosince. Nemusíte se bát posezení v chladných měsícících, Kafe Pala má připraveny deky k zabalení i pod zastřešenou zahrádkou vyhřívací lampu. A učitě i k ochutnání něco vřelého a lahodného do sebe např.horké jablko s cointreau nebo horké kakao s alpským rumem.

Sledujte upoutávky, novinky a zajímavosti kavárny Kafe Pala na https://www.facebook.com/pg/KAFE-PALA

 

 

Kafe Pala

Náměstí 27

Mikulov

tel.: 775 699 990