Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Vinný sklípek rodiny Samkových je součástí penzionu Markéta I a II ,nachází se ve dvoře penzionu.Hosté mohou ochutnat vína místních vinařů a během září - října také oblíbený burčák.

Kapacita sklípku disponuje místy pro 30-50 osob . Je dostatečně ozvučen CD,DVD,USB + rádiem. Slouží také jako společenská místnost pro hosty penzionu. V chladných podzimních dnech hosté ocení teplo s příjemním posezením u nefalšovaných kachlových kamen.

Plánujete-li velkou oslavu nebo skromnější posezení  nabízí penzion Markéta I. prostory k uspořádání oslav, rautů, firemních akcí- školení, teambuildingů, přátelských setkání u sklenky skvělého moravského vínka. Na přání lze objednat i živou hudbu - cimbál, harmonika, klávesy dle domluvy. 

Pro větší skupiny,15 a více osob, na objednávku lze rezervovat řízené degustace vín vyškoleným degustátorem - sommelierem. V rámci posezení ve sklípku je možno pro skupiny připravit grilování selete , grilování kýty, víkendovou pravou moravskou domácí zabíjačku se vším všudy (i s výslužkou).

Občerstvení si hosté vyberou dle svých požadavků a chutí - studené obložené uzeninové , zabíjačkové a sýrové mísy, flamendr, guláš, řízečky se salátem, grilovaná, vařená kolena, domácí husa nebo kachna obzvláště na Sv. Martina určitě přijde vhod.

Pro milovníky piva je připraven i vlastní výčep.

 

Další služby:

- bezdrátové připojení

- ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu Markéta I. cca 30 osob

-ubytování v penzionu Markéta II. – nadstandartní, klimatizované apartmány nad sklípkem

- zakoupení lahvových vín  

- přírodní koupací jezírko v objektu

- parkování ve dvoře

- kolárna

 

Kontakt:

Penzion Markéta 

Horní Věstonice 78

Marketa Samková

+ 420 723 458 843

+ 420 723 948 907

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vinný sklep: http://marketa1.penzion-marketa.cz/subdom/marketa1/stranky/45-vinny-sklipek-kapacita-30-50-osob

Ubytování:

http://marketa1.penzion-marketa.cz/

http://marketa2.penzion-marketa.cz/