Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Chalupa Dejvi a vinařství Gorčíkovi se nachází v Horních Věstonicích, v oblasti Pálavských vrchů s výhledem na Mušovská jezera.

Pobyt na chalupě Dejvi můžete spojit s návštěvou rodinného vinařství Gorčíkovi, vinařského provozu a objednat si řízenou degustací. Klidná krajina je vhodná pro rodinou rekreaci i sportovní dovolenou, firemní i soukromé degustace.

Kapacita penzionu je 12 lůžek, 3/2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a ubytování v apartmánu / 2 / 3 lůžkové pokoje/. Každé ubytování má vlastní vybavenou kuchyň - kuchyňská linka, lednice + mrazák, dřez T+S, pl. sporák + el. trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, stůl).

Pro posezení v letních měsících je připraveno sezení pod pergolou s krbem a udírnou, u ohniště nebo si užít relax v koupacím jezírku - biotopu.K dispozici pro pohodlí hostů je zahradní nábytek.

Rodinné vinařství Gorčíkovi zabývající se výrobou a pěstováním vína má dlouhou tradici. Vína jsou vyráběna z hroznů vypěstovaných ve vlastních vinicích, které se rozkládají pod Pálavskými vrchy. Při výrobě vína se snaží rodinné vinařství spojit moderní prvky s klasickou metodou. V jejich nabídce vyráběných vín jsou vína odrůdová i přívlastková. 

Další služby:

- apartmán lze rezervovat samostatně

- možnost řízené degustace + degustační sousto s prohlídkou vinařského provozu 

- úschovna kol ve dvoře

- bez stravování / k dispozici okolní restaurace/

- parkování ve dvoře

- jídelna s krbem

- koupací jezero - biotop

 

tel: na ubytování - Ludmila Gorčíková +420 775 282 256 - Horní Věstonice 164

Vinařství Gorčíkovi:

Antonín Gorčík - vinný sklep

tel: +420 602 150 851

zdroj:http://www.chalupadejvi.cz/vinarstvi