Město/obec: Mikulov a okolí

Hledáte vhodnou lokalitu pro svůj velký den a chcete mít nejen romantické ubytování, ale i obřad a následnou oslavu přímo pod Svatým Kopečkem ve vinici?

Vaše přání Vám splní rodinný hotel Golf Garni - nejlépe hodnocený hotel v historickém městě Mikulov s vlastní vinicí i vinným sklepem. Hotel se nachází jen několik minut od vinné uličky na Zlámalově ulici a krásné přírody kolem Svatého Kopečku.

Díky možnostem ubytování v hotelu, mnohaletým zkušenostem, vybavení, vlastní vinici i historickému sklípku je Golf Garni obzvláště vhodný pro pořádání svatebních obřadů,hostin nebo narozeninových oslav.

Boutique hotel tak může splnit Vaše náročné požadavky jak v ubytovacích službách, tak i v organizování Vašeho dne a milovníci moderního designu jistě ocení i interiér, na kterém se podílel světoznámý designer Daniel Piršč.

Tým hotelu Golf Garni zabezpečí Váš den tzv. na klíč od výzdoby,programu,hudby až po catering s profesionální obsluhou.

Neotřelé zážitky ve svůj velký den zažijete také ve vinném sklepě ze 17. a 19. století, kde jsou vína z celého světa.Chcete pro své hosty program osvěžit třeba degustací? V tom Vám jistě pomůže i návštěva a výklad vinaře v  hotelové vinici, která se rozkládá přímo pod Svatým Kopečkem a kde dozrávají hrozny nejvyšší kvality na Moravě. Zde můžete od svatebního obřadu až po oslavy celého dne prožít ty nejkrásnější chvíle nerušeni okolní civilizací. Také předsvatební piknik či následující raut ve vinici přímo pod malebnými stromy meruněk a uprostřed vinohradu dodá Vaší svatbě slavnostní okouzlující ráz. Pohled na Svatý Kopeček z hotelové vinice je opravdu fascinující! 

Rodinný hotel nabízí 13 klimatizovaných pokojů -single, double nebo exlusive room.Výbava je základ,proto každý pokoj disponuje klimatizací, TV, kartovým systémem a samozřejmě Wi-fi internetem. Dále je možné zažádat o přistýlky pro 1- 2 osoby. Cena také zahrnuje snídani ve stylu bufetových stolů doplněných o domácí pomazánku a marmeládu z vlastní vinice. Po náročném dni můžete se svým protějškem zrelaxovat v infrasauně nebo si objednat hotelové masáže z četné nabídky.

Služby:

- seminární prostory

- masérské služby

- rezervace pokojů - http://www.hotelgolfgarni.cz/ubytovani-cs/pokoje/

- ubytování - http://www.hotelgolfgarni.cz/ubytovani-cs/balicky/

- wifi připojení

- platby kartou

- stravování

- parkoviště

 

Kontakt:

Hotel Golf Garni

Vídeňská 54,Mikulov

tel: + 420 734 792 591, + 420 539 029 600

zdroj:http://www.hotelgolfgarni.cz/