Akce " S vínem pěšky i na kole" se bude konat dne 23. června 2018 v sobotu.

Místo: Valtice, start v 9:30 u Zámeckého sklepa (levé křídlo Zámku Valtice)
 

Přijeďte si do Valtic udělat cyklo či pěší výlet po krásách Lednicko-valtického areálu a to vše s chutí skvělých moravských vín. 

Zápisné: 200,- Kč (Zájemci uhradí zápisné v jehož ceně je sklenička, nealko, občerstvení a 6 vzorků vín, které se budou chutnat na příslušných stanovištích)

Na co se můžete těšit: prohlídku vinic pěšky i na kole, očima vinaře a ústy milovníka vína. Ochutnávka vín ve vinici, soutěže. 

Chateau Valtice pro Vás připravili dvě varianty vinařské tour…

PĚŠKY 

NA KOLE

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd autobusem na prohlídku vinic v okolí Pálavy. Doporučujeme vhodnou pevnou obuv.

Předpokládaný návrat do Valtic ve 13 hodin. 

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd na kolech po lichtenštejnských a vinařských stezkách v okolí Valtic. Náročnost trasy střední, délka cca 25 km. Doporučujeme používat cyklistickou helmu. 

Předpokládaný konec ve 13 hodin. 

REZERVACE

 REZERVACE

Z důvodu objednání dostatečného počtu autobusů, přípravy občerstvení a degustačních vzorků budou nutné rezervace.

V případě zájmu o účast doporučejeme si nejprve co nejdříve sehnat ubytování ve Valticích- www.pruvodcepalavou.cz - sekce ubytování Valtice.


Ochutnávaná vína si budete moci zakoupit ve Vinařské stodole v neděli nebo si je objednat přes e-shop s dodáním domů.

V případě nepříznivého počasí není možné akci uskutečnit. Další ochutnávka valtických vín s názvem Zámecký košt vín začne v odpoledních hodinách.

 Zdroj: https://www.vsvaltice.cz/S-vinem-pesky-i-na-kole/