Město/obec: Mikulov a okolí

Penzion Sedlecký dvůr je rodinný penzion ve vinařské obci Sedlec u Mikulova nacházející se na cyklostezce mezi Lednicí a Mikulovem, 7 km od hlavního města vína Valtic.

Sedlecký dvůr nabízí kromě ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i jednotlivce a pro všechny milovníky moravského vína a cykloturistiky také zázemí pro pořádání firemních akcí či teambuildingu.

V penzionu využijete bezplatně Wifi síť, privátní parkování v uzavřeném areálu, možnost uzamknout své kola popř. motorky. 

Velký prostorný dvůr se sluneční terasou obzvláště vhodnou pro večerní relaxaci. Všechny pokoje se nacházejí v přízemním podlaží. Najdete zde také velkou jídelnu se společným kuchyňským koutem, kde se podávají snídaně formou bohatého studeného i teplého bufetu.

Kapacita penzionu je 10 pokojů, 1 apartmán s celkovým počtem lůžek k ubytování 32 a možností přistýlek. Na všech pokojích je sociální zařízení, sprcha a WC včetně bezbariérového. 

Pro společenské akce i Váš firemní event je k dispozici vinárna s možností zabezpečení rautu, teplého i studeného. K dispozici je také lednice s vínem, na výběr máte z bílých a růžových vín od Vinařství Volařík a Sedleckých vín. Degustaci vín v nedalekém objektu Sedleckých vín Vám zabezpečí dle Vašeho přání.

V rámci služeb bude zajištěn také catering po celý den dle požadavků .

Pro ubytované i ty, kteří ubytování nejsou , je vinárna k pronájmu dle domluvy.

Chcete si sami v rámci akce grilovat? Není problém, v penzionu vám zapůjčí gril včetně dřeva , uhlí i následného vyčištění.

Tipy pro Váš teambuilding?

1/ Těžko byste hledali romantičtější místo na jižní Moravě, než je Mikulov. Nachází se pouhých 5 minut cesty autem od penzionu. Turisticky zajímavé místo láká na výborné víno, gastronomické zážitky a krásný panoramatický výhled na město Mikulov ze svatého Kopečku.

Centrum města je zařazeno do seznamu městské památkové rezervace. V centru města můžete navštívit náměstí, kde se nachází Sousoší Nejsvětější trojice, Ditrichštejnská hrobka, spousty restaurací, kaváren a cukráren. Za návštěvu rozhodně stojí také mikulovský zámek, který je dominantou města s velmi pěknou zámeckou zahradou,která je přístupná široké veřejnosti zcela zdarma.

Přes Mikulov vede spousta cyklostezek, můžete se tedy vydat na kole do nedaleké Klentnice, kde se nachází zřícenina hradu Sirotčí hrádek. Doporučujeme navštívit mikulovský lom, který se nachází na samotném okraji města směrem na Milovice. Spousta lidí mu neřekne jinak, než malý český Jadran, rozhodně se řadí mezi nejhezčí přírodní koupaliště na Pálavě.

2/ Hledáte památky a kouzelná místa na jižní Moravě ? Tak to naplánujte výlet do Lednicko-valtického areálu, který vás uchvátí svoji rozmanitou přírodou. Lesy, rybníky, zámky, Minaret a mnohem více na vás čeká pouhých 10 minut cesty autem od penzionu Sedlecký dvůr.

Lednicko-valtický areál je zapsán do seznamu světových památek UNESCO a tak by jeho navštívení mělo pro vás být samozřejmostí!

Pro návštěvu Lednicko-valtického areálu vám doporučujeme vyčlenit si celý den. Areál se rozkládá prakticky po celém okrese Břeclav s neuvěřitelnou rozlohou 283 km².

Určitě si k poznání naplánujte navštívení zámku Lednice a Valtice, Minaret, a zámeček Pohansko ať již pěšky či na kole.

     

Další služby:

- Wifi v celém objektu

- uzamykatelná úschovna kol

- prostorný uzavřený dvůr 

- privátní uzavřené parkoviště se 6 místy i zastřešeného stání

- objekt střežen kamerovým systémem

- zapůjčení grilu za poplatek včetně grilovacího uhlí

- zajištění rautů

 

Kontakt:

Penzion Sedlecký dvůr 

Sedlec č.p. 121 

Sedlec u Mikulova 691 21 

 

Rezervace a objednávky

tel.:+ 420 731 612 678, +420 774 567 802 , pí.Malá

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov