Město/obec: Rakvice / Velké Bílovice

Hledáte neotřelé prostředí se skvělou gastronomií pro Váš firemní event? Restaurace, s nejmodernějším vybavením a technologiemi, Na Pekárně disponuje 70 místy k sezení i odděleným salonkem pro 40 osob. Venkovní posezení se zahrádkou Vaši akci umocní příjemnou relaxací.Pro Vaši práci i spojení restaurace nabízí připojení WIFI zdarma i bezplatné parkoviště.Restaurace má bezbariérový přístup.

Kolektiv restaurace včetně šéfkuchaře Vám připraví vše dle požadavků včetně celodenního stravování - coffebreak, obědy i večeře včetně rautů a pro Vaši akci restaurace uzavře.

Potřebujete zodpovědět otázky či poradit s realizací? Kontaktujte se na tel:+420 515 535 305 nebo e-mail: restauraceTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Plánujete firemní setkání či teambuilding ve vinném sklípku nebo prostředí, kde nejsou dostupné služby restaurace ? Potřebujete připravit catering popřípadě jej dovézt, jste-li z blízkého okolí? Není problém, profesionální tým Vám připraví dle domluvy speciality teplé i studené kuchyně pro Váš den.

 

Kontakt:

RESTAURACE NA PEKÁRNĚ

Lipová 49

691 02 Velké Bílovice

telefon: +420 515 535 305

zdroj:http://www.napekarne.eu/

 

 

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov