Město/obec: Velké Pavlovice

Hledáte originální prostory pro firemní setkání v srdci vinic uprostřed jižní Moravy ? Najdete je ve Velkých Pavlovicích v hotelu Lotrinský ****. Tým hotelu pro Vás připraví a zajistí firemní aktivity tzv. " na klíč "- coffee break, raut, polední menu, večeře i večerní program jako je degustace kubánských rumů v gentemanském salonku nebo degustace vína pod vedením profesionálů ve sklepech vévody Lotrinského.Chcete mít na Vaší akci casino, fireshow,fotokoutek, tematické soutěže ...? 

V hotelu Lotrinský **** budou mít Vaši hosté, kolegové, obchodní partneři či firemní zaměstnanci vše na 1 místě- ubytování, gastronomie,konference i vinný sklep , vše s profesionálními službami. Stačí si jen vybrat sál dle počtu osob a ostatní nechat na personálu. Sály disponují technickým vybavením pro konference. Dle chuti a ceny si vyberete složení coffee breaku nebo si požádáte o svůj návrh.Hotel Lotrinský **** je ideální pro pořádání konferencí jak pro malý počet osob se sálem s 15 místy tak s velkým sálem se 60 místy. 

Poptávkový formulář najdete na https://www.hotel-lotrinsky.cz/konference/ nebo hotel kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. popřípadě na telefonním čísle (+420) 515 535 828 (829).

Hotel Lotrinský**** je kombinací luxusu, zážitkové gastronomie snoubené s degustací vyšlechtěných vín Modrých hor ve sklepích vévody Lotrinského, který nechal postavit sklep a sýpku ve stejném letopočtu 1770. Vychutnejte si lahodné pokrmy a degustací vína v barokní sýpce a sklepě z 18. století.

Naplánujte pro své hosty, klienty, firemní zaměstnance nebo obchodní partnery večerní program s degustací a rautem. Nechte se inspirovat na https://www.hotel-lotrinsky.cz/degustace/rezervace-degustace/.

Pro Vaše hosty má hotel Lotrinský **** k dispozici 42 pokojů se 79 lůžky.Najdete zde dle svých požadavků různé typy pokojů - jednolůžkový Komfort, dvoulůžkový Komfort, DELUX nebo HÄSTENS - pokoj pro 2 osoby s manželskou postelí HÄSTENS 200 x 200. Oddělené separé pro 2 dvoulůžkové pokoje s uzavřeným vchodem nabízí studio HÄSTENS .

Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny. Disponují vybavením: šatní skříň, TV, wifi připojení, trezor, minibar a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a WC (k dispozici ručníky, mýdlo, krém na ruce, šampon, fén).

Ubytování je se snídaní formou švédského stolu.

Dle výběru pokoje si můžete rezervovat na: https://www.hotel-lotrinsky.cz/hotel/rezervace-pokoje/

Kontakt:

Hotel Lotrinský****
Dlouhá 1177/69, Velké Pavlovice
T: +420 515 535 828 (829), +420 703 424 328
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.hotel-lotrinsky.cz/

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov