Město/obec: Mikulov a okolí

Nejlépe hodnocený hotel Golf Garni se nachází v historickém městě Mikulov, zároveň však jen několik minut od vinné uličky na Zlámalově ulici a krásné přírody kolem Svatého Kopečku.

Boutique hotel tak může splnit Vaše náročné požadavky jak v ubytovacích službách, tak i v organizování skupinových, firemních a individuálních přání a milovníci moderního designu jistě ocení i interiér, na kterém se podílel světoznámý designer Daniel Piršč.

Hotel Golf Garni není jen ideálním místem na odpočinek, ale i pro business meetingy, konference či školení Vašeho personálu. Firma Green plus, která provozuje Hotel Golf Garni, je velmi uznávanou poradenskou a vzdělávací agenturou v rámci ČR a EU. Zaměřuje se na vzdělávání manažerů, obchodníků a pracovníků back office a výroby. Zabývá se rovněž restrukturalizací firem . 

Klienty jsou například firmy Siemens, Bosch, Hempel, Kronospan, Reda, TV Nova,…… 

Nejen že hotel nabízí školící místnost, která je vybavená i pro nejnáročnější lektory, ale také vinice hotelu slouží jako ideální místo pro školení a relaxaci zaměstnanců firem včetně cateringu a pomůcek pro jednotlivce i firmy.

Hotel Golf Garni spolu se specialistou na eventy Green Plus pro Vás naplánuje i s programem jakýkoliv firemní teambuilding,relaxaci a program ve vinici,vzdělávání zaměstnanců, managementu či večírek ve vinici. Mezi oblíbené patří práce ve vinici, sběr úrody, sportovní aktivity ve vinici, ale i teambuilding v areálu Bowliingu naproti hotelu Golf Garni.

Více na: www.hotelgolfgarni.cz,www.greenplus.cz - tel: + 420 733 784 908

Neotřelé zážitky a degustaci zažijete ve vinném sklepě ze 17. a 19. století, kde jsou vína z celého světa.Láká Vás porozumět vínu, jeho výrobě a snoubení s gastronomií ? V tom Vám jistě pomůže i návštěva a výklad vinaře v  hotelové vinici, která se rozkládá přímo pod Svatým Kopečkem a kde dozrávají hrozny nejvyšší kvality na Moravě. Zde můžete relaxovat nerušení okolní civilizací nebo si uspořádat malý piknik přímo pod malebnými stromy meruněk a uprostřed vinohradu. Pohled na Svatý Kopeček z hotelové vinice je opravdu fascinující! 

Degustaci si můžete vybrat i ze studeným či teplým občerstvením - cena degustace po dohodě.

Hledáte-li adrenalin, zcela určitě využijete možnosti golfových výletů do nedalekého Rakouska, a to za české ceny.

Svůj program můžete obohatit o cyklistiku. či turistiku.Naleznete zde náročné i méně náročné terény pro zkušené cyklisty,o výšlapech na proslulou Pálavu není třeba ani hovořit. Flóra a fauna Pálavských vrchů učaruje ročně statisícům turistů.

Rodinný hotel nabízí 13 klimatizovaných pokojů -single, double nebo exlusive room.Výbava je základ,proto každý pokoj disponuje klimatizací, TV, kartovým systémem a samozřejmě Wi-fi internetem. Dále je možné zažádat o přistýlky pro 1- 2 osoby. Cena také zahrnuje snídani ve stylu bufetových stolů doplněných o domácí pomazánku a marmeládu z vlastní vinice. Po náročném dni můžete zrelaxovat v infrasauně nebo si objednat hotelové masáže z četné nabídky.

Služby:

- seminární prostory

- infrasauna

- masérské služby

- rezervace pokojů - http://www.hotelgolfgarni.cz/ubytovani-cs/pokoje/

- ubytování - http://www.hotelgolfgarni.cz/ubytovani-cs/balicky/

- wifi připojení

- platby kartou

- stravování

- parkoviště

 

Kontakt:

Hotel Golf Garni

Vídeňská 54,Mikulov

tel: + 420 734 792 591, + 420 539 029 600

zdroj:http://www.hotelgolfgarni.cz/, www.greenplus.cz

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov