Město/obec: Velké Pavlovice

Penzion a apartmány s restaurací a vinným sklepem U Hiclů se nachází v okrajové části města Velké Pavlovice. Kromě ubytování pro rodinnou rekreaci je areál vhodný i pro firemní akce,školení, školní aktivity , společenské akce a svatby. Penzion disponuje společenskou místností pro 60 - 80 osob s vybavenou kuchyní,barem,výčepem,lednicí, televizí, plátnem i internetovým připojením. Hosté přivítají venkovní zastřešené posezení s možností grilování v prostorné zahradě .Celodenní stravování - snídaně, polopenze, plná penze v restauraci Fontána, která je součástí areálu.

Pro firemní aktivity můžete využít pronájmu školící místnosti s kapacitou až 80 osob. Celodenní stravování Vám zajistí restaurace, která je součástí areálu. Mimopracovní část  se spolupracovníky , přáteli, obchodními partnery příjemně strávíte ve vinném sklípku , s degustací a třeba i cimbálovou hudbou. Majitelé penzionu dle Vašich požadavků a představ Vám akci připraví přímo na míru. 

Další služby:

- vybavená kuchyně

- bar, výčep, lednice,

- plátno, flipchart k dispozici

- televize

- venkovní zastřešené posezení s možností grilování

Více zde: https://uhiclu.webnode.cz/ubytovani/

Více zde: https://uhiclu.webnode.cz/skoleni-firemni-akce/

Ubytování je v penzionu U Hiclů situováno do několika jednopodlažních budov, které se nachází v jednom areálu. Pokoje v nich mají vlastní sociální zařízení. Pro hosty je k dispozici kolárna, venkovní i krytý bazén, dětský koutek a v neposlední řadě parkování v uzavřeném areálu zdarma. Bazén s kapacitou 15 osob a možností posezení a lehátek u bazénu oceníte obzvláště v teplých dnech.

Kapacita ubytování v budově 1 - 8/2 lůžkový a 1/3 lůžkový pokoj. Pokoje disponují sociálním zařízením, televizí a společnou kuchyňkou s lednicí,varnou konvicí a mikrovlnkou.

V budově 2  najdete levné turistické ubytování s celkovou kapacitou 50 lůžek. Pokoje mají taktéž vlastní sociální zařízení na každém pokoji a samostatné vchody z venku. Hosté mají k dispozici společné venkovní zastřešené posezení.

Budova 3 jsou hotelové pokoje a najdete zde 7/3 lůžkových pokojů,2/2 lůžkových , 1 x studio 2+2lůžka a 1/2 lůžkový apartmán s kuchyňským koutem. Sociální zařízení je na všech pokojích včetně televize a malé lednice . K dispozici společná kuchyně a kuchyňský kout s možností posezení. Společné venkovní zastřešené posezení.

Budovu 4 tvoří apartmány - 2 x apartmán pro 4 - 6 osob, 3 x apartmán pro 2 - 4 osoby, 4 x apartmán pro 3 osoby, 1x novomanželský apartmán pro 2 osoby s vířivou vanou na pokoji. Sociální zařízení, kuchyńský kout a televize jsou součástí  každého apartmánu stejně jako má k dispozici každý své vlastní venkovní zastřešené posezení.

Penzion U Hiclů nabízí hostům možnost posezení ve vinném sklepě včetně občerstvení. Vybrat si můžete z programů s různou délkou degustace i konzumace dle požadavků včetně hudby. Více na: https://cdn.website.dish.co/media/ee/24/1000424/Restaurace-Fontana-Degustace-ve-sklepe.pdf.

Rozhodnete-li se svým blízkým, zaměstnancům, přátelům .. udělat radost pobytem U Hiclů, můžete využít dárkových poukazů na víkendový pobyt v apartmánu s vlastní kuchyní, sociálním zařízením, televizí a vlastním venkovním posezením. Možnost dokoupit snídaně nebo polopenze v sousední restauraci Fontána, jež je součástí areálu. 

Pro další informace volejte 606 606 432 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;

Více zde: https://uhiclu.webnode.cz/darkove-poukazy/

Kontakt:

Penzion U Hiclů,Tovární 14,Velké Pavlovice

penzion tel.:  + 420 606 606 432 - Zdeňka Hiclová

Více na: http://uhiclu.webnode.cz/

 

Restaurace Fontána:

Petr Kurovský

Tovární 14, Velké Pavlovice

tel: 777 839 404

Více zde: https://restaurace-fontana.makro.bar/?lang=cs#contact

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov