Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Hledáte klidné místo pro svůj firemní teambuilding či večírek s možností degustace a posezení ve vinném sklepě:

Penzion s vinným sklepem U Jeřába je situován ve spodní části Horních Věstonic a nachází se na jednom z nejklidnějších míst celé obce. Blízkost Pálavských vrchů a Lednicko-valtického areálu dělá toto místo pro všechny hosty atraktivním.  Je ideálním výchozím bodem pro seznámení s kolektivem, utužení vztahů  a aktivní odpočinek , zaručuje snadnou přístupnost zajímavých míst a jedinečných událostí.

Pro firemní aktivity je k dispozici vinný sklep s kapacitou 40 osob. Sklep je prostorný s dřevěnými stropy a vhodný i pro větší skupiny. Ve sklípku je vytvořený i taneční parket.K dispozici je plně vybavená kuchyň s barovým pultem, lednicí, varnou deskou, myčkou a výčepem s chlazením.

Vinný sklep je vyhřívaný krbem.Nejen víno a dobré jídlo čeká hosty ve sklípku. Pro protažení jsou připraveny šipky a stolní fotbálek.

Pro akce v penzionu U jeřába zajistí hudební produkci / cimbál, klávesy.../ a dle objednávky zabezpečí občerstvení i raut. V případě, že hosté ubytování nepožadují a penzion není obsazený hosty, lze i samostatný pronájem .

Plánujete firemní teambuilding s využitím kol a je pro vás obtížné je vozit s sebou? U Jeřába zabezpečí půjčení kol jak na 1 den pobytu tak i dobu delší. Jedná se o kola českého výrobce Leader Fox model Away zakoupená v roce 2012 a 2015. Vynikající stav a požitek z jízdy zaručen.

V případě hezkého počasí mohou hosté využít venkovní posezení s grilem a pro relax venkovní bazén  či sportovní hřiště.Penzion je rozdělen na dvě samostatné části, každá s vlastním vchodem, venkovní terasou s grilem a uzamykatelnou úschovnou kol.

Co všechno můžete na váš teambuilding naplánovat?

Cyklistiku,turistiku,beach volleyball, in - line bruslení, windsurfing,tenis, squash,surf kiting,jezdectví, horolezectví, yachting, bowling či rybaření ..

Penzion U Jeřába - komplex A nabízí komfortní ubytování s kapacitou 21 osob s možností snídaní v nedaleké restauraci Balloon, která se doporučuje i pro případné obědy či večeře.

                            Komplex B - apartmán pro 12 osob s kuchyní, jídelnou, společenskou místností, předsíní a koupelnou se sprchovým koutem a vanou, 2 WC lze pronajmout pouze jako celek.

Další služby:

- ve vinném sklípku samostatné WC

- venkovní parkoviště

-garáž pro 1 auto/6 motocyků

- bezpečné uschování kol

- půjčovna kol - http://www.ujeraba.cz/204-pujcovna-kol.html

- bezplatné Wifi připojení

Pokud ke stravování vyhledáváte restaurační zařízení, najdete v Horních Věstonicích hned několik možností s klasickým menu a typicky českými jídly ,/od klasické pivnice (Pod Martinkou) po luxusní restauraci (Balloon) nebo můžete využít dovozu jídla až na penzion z firmy Taverna U kočky, PoPizza.

Kontakt:

Penzion U Jeřába

Petr Jeřábek

Horní Věstonice 42

691 81 Březí

tel.: +420 605 834 713

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj:http://www.ujeraba.cz/

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov