Město/obec: Klentnice / Dolní Dunajovice / Bulhary

Penzion Proneco to je ubytování v srdci Pálavy. Nabízí hostům relaxaci plnou pohody a vína v místech, které nabízí přírodní krásy, historické skvosty i nepřeberné množství sportovního vyžití.

Penzion disponuje moderně vybavenými, klimatizovanými pokoji. Z každého pokoje lze vstoupit přímo na samostatnou terasu, kde si můžete vychutnat ranní kávu při pohledu na krásnou krajinu Pálavy.

V penzionu Proneco rádi připraví firemní event na přání. Součástí penzionu je útulná vinárna a lze si ji pronajmout k pořádání firemních akcí či večírků. Kapacita pro školení je maximálně 25 lidí. Můžete si zapůjčit dataprojektor a zajistit občerstvení (chlebíčky, koláčky, nápoje) apod. Často se v penzionu pořádají teambuildingové akce, kdy firma spojí školení spolu se sportovními aktivitami na hřišti a večerní degustací vín.

Hosté si mohou po pracovní části objednat  zajištění degustace vín od místních vinařů v podání technologa Proneca a posedět s kolegy či přáteli ve vinárně s kapacitou 45 osob- Samozřejmostí je i catering a jiné služby.

V areálu penzionu Proneco se nachází i nové víceúčelové sportovní hřiště. Sportovní povrch je umělá tráva s křemičitým vsypem. Hřiště lze využít především pro tenis, volejbal, nohejbal, malou kopanou, floorball a jiné míčové hry.

Součástí penzionu je  i venkovní stánek „ U Zrzavého Rona“, funguje v rámci penzionu. Je otevřený vždy od Velikonoc. Přes léto zde zažijete pořádání grilování a hudebních večerů.

  • Kapacita penzionu je v současnosti 12 dvoulůžkových pokojů, přičemž každý disponuje přistýlkou. Na požádání je možnost půjčení i dětské postýlky. K dispozici je: 

  • 9 pokojů s terasou, 3 pokoje jsou v podkroví v jiné části budovy a není zde terasa.

  • Pokoje s terasou jsou velmi moderně a nadstandardně vybaveny klimatizací, TV, trezorem, fénem, chladničkou, minibarem, rychlovarnou konvicí, telefonem, WIFI ZDARMA, společnou kuchyňkou a přitom je každý pokoj originál.

Pokoje jsou orientovány do areálu s tenisovým kurtem a zahradou.

 

Další služby:

- bohaté snídaně teplé i studené za příplatek

- zvýhodněné dlouhodobé pobyty - 5 a více nocí - 5% sleva při objednání pobytu přes naše webové stránky nebo email.

- parkování na střeženém parkovišti

- Wifi připojení

- úschovna kol

Kontakt:

PENZION PRONECO

KLENTNICE 78

692 01 MIKULOV

Kontaktní osoba: Ing. Dvořáková - provozní penzionu

(+420) 602 619 000 (po - pá 9.00 - 17.00)

(+420) 515 551 311 (po - pá 9.00 - 16.00)

 

zdroj:http://penzion.proneco.cz/

 

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov