Město/obec: Věstonice / Pasohlávky

Kliknete-li na 1.stránce Průvodce Pálavou - HOME na hlavní banner wellness hotelu U Langrů, můžete si informace vyhledat přímo na jejich stránkách.

Wellness hotel u Langrů se nachází přímo pod Pálavou v nejznámější archeologické oblasti s výhledem na Novomlýnské nádrže. Nabízí komfortní ubytování, domácí kuchyni a příjemné posezení u moravského vínka ve vlastní restaurace a vinárně. Langrovi vlastní rodinné vinařství a jejich vína máte možnost ochutnat i při řízené degustaci ve sklípku.Ve vinném sklípku se pořádají exkurze s ochutnávkou vína a odborným výkladem spojeným s možností zakoupení vybraných vín. Menší skupiny zájemců si mohou řízenou degustaci domluvit přímo ve sklepě, větším skupinám poskytuje zázemí vinárna U Langrů vzdálená 150 metrů od sklepa.

Kapacita hotelu je 45 lůžek, 1/3 lůžkový, 1/6 lůžkové studio,2/4 lůžkové, ostatní pokoje jsou 2 lůžkové. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, ledničkou, k dispozici hostům je Wifi připojení v celém objektu vinárny a penzionu. Pokoje mají svá vlastní sociální zařízení (WC, sprcha).

Kompletní wellness s finskou saunou, vířivkou pro 6 - 8 osob, masážní dvouvanou, masážemi + zábaly je vhodným a žádaným doplňkem při firemních setkáních.

Pro firemní klientelu je připravena nová školící multifunkční místnost a pro zájemce a milovníky vína degustační místnost, ve které si hosté  mohou vychutnat vína z rodinného vinařství.

Wellness hotel "U Langrů" patří se svou dlouholetou tradicí mezi oblíbené a často vyhledávané objekty regionu Mikulova, Pálavy i Věstonicka - http://www.ulangru.cz/penzion/ubytovani-a-cenik.

Pro firemní akce rodinný wellness hotel  nabízí své služby téměř na klíč:

  • zajistí ubytování

  • nabízí pronájem prostor

  • připraví rauty, stravování, večeře pro vaše firemní večírky, porady, workshopy, výjezdní zasedání, školení, přednášky

  • zajistí kompletní servis volnočasových aktivit pro dobu po skončení pracovního programu podle vašich vlastních požadavků

  • provádí řízené degustace vín pro jednotlivce i skupiny

  • zajistí poznávací túry Pálavou s profesionálním průvodcem

Služby při pobytu:

- celodenní stravování od snídaní po večeře dle volby hosta vše v objektu 

- Wifi připojení

- úschovna kol

- parkování před areálem

- zapůjčení grilu

Součástí wellness hotelu je restaurace s vinárnou sloužící nejen hostům, ale i veřejnosti a umožňuje celodenní stravování. Domácí kuchyně a speciality výhradně z čerstvých surovin, teplá i studená občerstvení a v letních měsících každodenní obědová menu se v této restauraci připravují s cílem spokojenosti hostů. Samozřejmostí je příprava bezlepkového či vegetariánského jídla i široký sortiment nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů a vín vlastních i jiných moravských vinařů zaměřené na snoubení pokrmů s jídly.

Prostory vinárny – restaurace ve stylu vinného sklepa mají kapacitu až 55 míst a v letní sezóně je v provozu otevřená letní zahrádka s kapacitou 40 míst.

Pravidelné taneční večery, večery s cimbálkou nebo grilování vám zpříjemní  pobyt či dovolenou.

 

Kontakt:

Wellness rodinný hotel U Langrů
691 29 Dolní Věstonice 123
Kontaktní osoba Ing. Blanka Langrová, Jiří Šopík - provozní, Nikola Snopková - recepce
Mobil +420 721 123 705
Telefon +420 519 517 619725 820 110604 918 819
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Fakturační adresa BL VENUŠE, s. r. o.
Dolní Věstonice 162, 691 29 Dolní Věstonice

zdroj: http://www.ulangru.cz/

        

 

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2021 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov