Město/obec: Lednicko

Penzion Jordán leží v srdci Lednicko-valtického areálu - nejrozsáhlejší parkově upravené krajiny na světě. V roce 1996 byl areál zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Samotná Lednice pak bývá nazývána perlou jižní Moravy. Penzion je situován 50 metrů od zámecké zahrady, pěšky se na lednický zámek dostanete za dvě minuty.

Penzion Jordán rodinného typu s celoročním provozem nabízí svým hostům ubytování v příjemném prostředí disponující celkem 60 lůžky. Kapacita ubytování je 14/2 lůžkových pokojů, z toho 5 s balkonem, 5/ 3 lůžkových pokojů, 2 s balkonem, 2 apartmá pro 4 osoby a 1 apartmá pro 5 osob. Na pokojích lze přiobjednat celkem 14 přistýlek. Pokoje mají sociální zařízení a jsou klimatizované. 

Hosté penzionu mohou využít posezení ve vinném sklípku přímo v objektu pensionu 50 m od zámecké zahrady s možností ochutnávky vlastních druhů vín. Rád s Vámi posedí a obslouží Vás přímo majitel penzionu.

Penzion nabízí své služby při pořádání firemních akcí, seminářů, porad nebo firemních večírků vše dle domluvy.

Služby:

- parkování ve dvoře penzionu

- připojení k internetu - Wifi

- speciální nabídka Lázní Lednice pro hosty penzionu Jordán

- pro hosty cyklisty uzamykatelná kolárna - Lednice leží na trasách naučných cyklistických stezek, které vedou od Retzu v Rakousku až k samé Praze. Zajímavá   je především naučná stezka po vinných sklípcích a Lichtenštejnská cyklotrasa

- možnost přiobjednání snídaní

- zapůjčení dětské postýlky

- majitelé mazlíčků za poplatek mohou mít zvíře na pokoji

Otevírací doba: non stop

Lednicko-valtický areál, v jehož centru pension Jordán stojí ,je považován za největší komponovanou krajinu na světě. Právě proto si zasloužil zápis do UNESCO a díky svému kouzlu a kultunímu dědictví bývá právem nazýván Zahradou Moravy. Hosté ubytovaní v penzionu Jordán tak mají na dosah většinu památek LVA. Na své si přijdou turisté, cyklisté, milovníci vína, ale i vody. V neposlední řadě i pro děti je vše nablízku - projížďky na koních, v kočáru, ukázky dravců Zayferus, jízdy na lodičkách.V penzionu Jordán mají pro své hosty připraveny informační materiály a rádi poradí vhodné aktivity. 

Kontakty:

Pension Jordán
nám. Malinovského 55

691 44 Lednice na Moravě


Marcela Jordánová

Telefon: +420 519 340 285

zdroj:http://www.pensionjordan.cz/

hotel pavlov
u langru
valticke podzemi
hardy1
valtice1100
slechtitelka
relax

© 2020 Turistický portál Lednice Valtice Mikulov