Vinařství Pod Zámkem najdete v malebných jihomoravských Valticích v místě, kam si rádi zajdete třeba po procházce po historických památkách, jen tak odpočinout u skleničky dobrého vína, kávy, piva nebo zakousnout něco dobrého.

Vinařství se zapsalo do mapy vinařů jižní Moravy v roce 2012. Vsadili při výrobě na přívlastková vína špičkové kvality. Při vlastním zpracování hroznů a výrobě vína používají nejmodernější technologie řízeného kvašení v nerezových tancích a dubových sudech. To je jeden z hlavních důvodů, proč hodnotitelé na významných domácích i mezinárodních soutěžích ocenili vína vinařství četnými medailemi. Jejich vinice leží v jedné z nejvyhlášenějších poloh jižní Moravy – Mikulovské vinařské podoblasti pod Pálavou ve vinařských obcích Perná a Bavory, na viničních tratích U Boží Muky a Anenský Vrch. Na těchto tratích mají hrozny vše co potřebují hlavně dostatek slunce pro svou vyzrálost a sladkost.

Ať již ve vinotéce nebo Galerii vín budete přivítáni moderním prostředím a příjemnou obsluhou.Míst k sezení je v Galerii vín pro veřejnost do 30 osob , v teplých měsících na zahrádce do 50 osob. Pro vaše nejmenší je k dispozici dětské hřiště a pro ty co holdují nejen vínu, ale i sportu jsou připraveny k pronájmu 2 tenisové kurty.

Vinařství Pod Zámkem je také plně k dispozici pro pořádání oslav, firemních večírků, teambuildingů až pro 30 osob s využitím techniky či řízených degustací pro všechny milovníky a znalce vína s kapacitou 70 osob.

Chcete netradiční oslavu narozenin nebo vás baví jen tak ochutnávat víno?

Sommeliéři vinařství Pod Zámkem jsou připraveni k vám kdykoliv přijet, být součástí programu vaší párty a proměnit ji v nezapomenutelný zážitek anebo přijeďte vy do vinařství a pokochejte se krásami Lednicko - valtického areálu. Také si můžete vyrobit vlastní víno s originální etiketou a využít jej jako dárek pro své nejbližší, přátele, na svatbu či firemní akci.

 

"Vyjímečné víno si zaslouží vyjímečné delikatesy" jak říkají ve vinařství Pos Zámkem. Připravili pro vás řadu zámeckých specialit, které chutnají výtečně nejen s jejich nabízenými víny. Vybírat můžete z několika druhů paštik, naloženého masa, k nejoblíbenějším patří Foie Gras - husí játra v sádle.

Dle poptávky,Vinařství Pod Zámkem, zajistí ubytování, stravování i cimbálovou muziku.

Doporučujeme sledovat facebook Vinařství Pod Zámkem, ale i facebooky Průvodce Pálavou a Valtice info, neboť na těchto sítích budete vždy včas informováni o aktuálních akcích pořádajících Vinařstvím Pod Zámkem.

 

PROVOZNÍ DOBA

Vinotéka

PO - PÁ:   08.00 – 16.00 hod.

SO:          10.00 – 24.00 hod.

NE:         10.00 – 18.00 hod.

Vinný bar

PO - UT:  10.00 – 16.00 hod.

ST - ČT:  10.00 – 22.00 hod.

PÁ - SO:  10.00 – 24.00 hod.

NE:         10.00 – 18.00 hod.

 

Kontakt:

Vinařství Pod Zámkem

Břeclavská 1100

691 42 Valtice

tel.: +420 723 990 329

 

Zdroj:www.vinarstvipodzamkem.cz