Ve zrekonstruovaných prostorách na vnitřním nádvoří zámku ve Valticích najdete stylovou zámeckou kavárnu Café Liechtenstein, která se pyšní titulem kavárna roku Týdne kávy 2013. Byla zprovozněna v dubnu 2012.

V nabídce má tato kavárna vynikající kávu, čerstvé dezerty a kvalitní vína od moravských vinařů. Kávu připravují zkušení baristé ze 100% arabiky. COLUMBO Espresso směs zhotovená z káv druhu arabika vám přinese nevšední a nezapomenutelný zážitek při pití svého šálku kávy. Domácí dezerty jako bábovka se šlehačkou a marmeládou a pravé moravské koláčky si získají každého milovníka sladkého.

Stylová zámecká kavárna má pro děti připravený příjemný dětský koutek s pastelkami i omalovánkami.V letních měsících si děti mohou hrát i na nádvoří  nebo blízkém zámeckém parku. Na vnitřním nádvoří zámku Valtice v těsné blízkosti Cafe Liechtenstein je také velký dětský koutek s interaktivní expozicí pro děti, dětským divadýlkem s kostými k zapůjčení. Toto centrum v turistické sezóně a letních prázdninách poskytuje také hlídání dětí zkušeným pedagogickým personálem.

Kavárna je nekuřácká a bezbariérová. V teplých dnech vás přivítá příjemnou venkovní zahrádkou na zámeckém nádvoří.

Další služby:

Wi-Fi je pro hosty zdarma a bez hesla.

Platba pouze hotově

Káva s sebou

Kávové i vinné degustace na objednávku

 
Parkoviště k dispozici.
 
 

Otevírací doba :  Po - Ne   10.00 -18.00

 

kontakt:

Café Liechtenstein

Zámek 1, 691 42 Valtice

V případě dotazů mohou hosté volat mob.: +420 776 262 558

http://www.cafeli.li/