Rodinný podnik hospoda Na hradbách se nachází v krásném, malebném, na historii bohatém městě v blízkosti hraničního přechodu do Rakouska – Schrattenberg. Součástí hospody je pivnice, salonek, příjemné posezení na dvoře pod pergolou vyzdobenou květinami s výhledem na valtický zámek. Kapacita 50 + 30 osob.

Parkoviště je připraveno jak pro osobní automobily tak i pro cyklisty.  Pro nejmenší je připraven venkovní dětský koutek.

Zákazníkům zde nabízejí klasickou českou kuchyni, mezi speciality patří rožnění selátek, domácí zabíjačka, grilované speciality a bohatý výběr místních vín.

Součástí  nabídky je též zajištění rodinných oslav, svateb, firemních večírků, dodávka rautů dle přání zákazníka

 

Otevřeno: NE-ČT: 10.00 - 22.00

              PÁ-SO: 10.00 - 24.00

 

O spokojenosti hostů svědčí i vybraná recenze:

“Dnes jsme navštívili s přáteli Vaši restauraci na oběd a byli jsme velice spokojeni s obsluhou a úrovní jídla a prostředím na kryté terase, takže jsme se po prohlídce sklepů rozhodli vrátit k vám a povečeřet u vás. Spokojenost se znásobila a přestože nejsem chronický dopisovatel musím pochválit a jednoznačně doporučit tuto restauraci všem. Obsluha perfektní-blondýnka s černým drdůlkem-klobouk dolů.Jsem z oboru,vím o čem mluvím.Chválíme ,děkujeme.”

 

Na hradbách

Sobotní 119, 691 42 Valtice
kontaktní osoba:Ježek Martin
tel.:+420 519 323 547, +420 605 955 301

http://www.nahradbachvaltice.cz