Avalon je netradiční středověká krčma, v jejím 1.patře se nachází čajovna - nyní mimo provoz. Restaurace patří mezi nevšední a krásné místa pro zastavení se ve všedním shonu života.
Rstaurace Vám zde nabízí gastronomické speciality v příjemném stylovém a romantickém prostředí středověkého domu.

Avalon je místem, kde se člověk kromě zážitku z objednaného jídla povznese na duši, uvědomí si krásu života, jeho podstatu a smysl.V této středověké restauraci  Vám nabídnou zdravá jídla šetrná k Vašemu zdraví, s minimálním množstvím tuku a připravované většinou z výhradně čerstvých surovin. Mnohé z nabízených jídel či nápojů pro Vás připravují kuchaři a číšníci dle originálních starobylých receptur.Ve druhém patře je prostor pro pořádání seminářů, kurzů a přednášek zaměřené na léčení, zdravý způsob života, psychologii a filozofii.

Je -li čajovna v provozu , umožní vám odpoutat se od každodenního shonu a přenést se tak trošku do jiného světa bez starostí a stresu. Je situována do symboliky čtyř živlů – oheň, voda, země a vzduch, jejichž všudypřítomnost nás provází na každém kroku.  Čajovna Vám poskytne možnost relaxace a odpočinku a vzbudí ve Vás schopnost naladit se na svět vnitřního ticha.

Máte-li chuť posedět při moravském vínku, navštivte vinný sklípek Avalon a ochutnejte kvalitní vína místních vinařů. 

V letních měsících vás přivítá venkovní zahrádka s pohledem na vodopád a jezírko se zlatými rybičkami a lekníny.

 

Otevírací doba:

restaurace :  po - ne   11.00 - 23.00

čajovna :     po - ne    16.00 - 23.00

 

Kontakt: 

Středověká Keltská Krčma Avalon

Příční 46, 691 42 Valtice

REZERVACE :

tel:+420 721 095 111

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj:http://www.avalonvaltice.com/