Restauraci Albero ve Valticích provozuje rodina Hoštická více než 20 let. Dnes ji vede už druhá generace a dává důraz na pečlivě vybrané recepty, které převzali od předků.

Standartem restaurace je vždy pracovat s kvalitními a čerstvými surovinami na vysoké úrovni. Restaurace má i zahrádku, kde se v teplých dnech dobře a v klidu najíte.

Název restaurace je podle významného šlechtice z Valtic, který byl znám svou pohostinností. Restaurace Albero je uznávaným restauračním komplexem nejen na břeclavském okrese. Tento rodinný podnik v čele s šéfkuchaři Milanem a Radkem Hoštickým pro Vás s velkou pečlivostí připravují nejen jídla a speciality, ale dále rozšířili své služby o catering, kongresovou činnost (sál 200 osob), pizzerii, kavárnu, cukrárnu, zahradní restauraci, vinný sklípek a spoustu dalších. Restaurace má kapacitu 56 míst.

Od založení restaurace Albero v roce 1993 se  aktivity majitelů rozšiřovaly a dnes nabízí velký sál, který je přímo na náměsti ve Valticích, kde probíhají svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky, plesy atd. V roce 2010 majitelé otevřeli pod sálem restaurace vinný sklep ,který má kapacitu 70 osob . V těchto prostorách pořádají tradiční moravskou zábavu (cimbál, zpěv, víno a moravská kuchyně). 

Otevírací doba:

Po - Ne 10.30 - 22.00

 

Kontakt:

Albero

nám. Svobody 12 

691 42 Valtice

tel.: + 420 519 352 615

Více nawww.alberovaltice.cz.. nebo na e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj:http://www.alberovaltice.cz/restaurace.html