Kvalitní a poctivá kuchyně hotelu Besední dům je důvodem proč se sem hosté rádi vracejí. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu se sezónním à la carte menu. Od pondělí do neděle je Vám k dispozici jak klasická caffeterie se slanými pannini a sýrovými prkny, tak i výběr z velké nabídky sladkých desertů a dortů hotelové cukrářky. Celý týden pro Vás také kuchaři připravují nabídku originálního teplého menu z čerstvých surovin a jako mávnutím kouzelného proutku se Vaše posezení v restauraci promění na posezení v zážitkové restauraci v čase od 12.00 - 21.00 hodin.

 

V jednoduchosti je krása, proto je menu restaurace Besední dům vždy krátké, čerstvé a aktuální dle sezony. Inspiraci majitelé i personál hledají v regionu LVA, který vyniká chutnými a zajímavými kombinacemi typických surovin. V nabídce najdete řadu krajových pokrmů, od těch nejrozšířenějších jako jsou krémová kulajda či poctivé consommé z hovězích žeber až po pokrmy z jeleního či králičího masa. Specialitou restaurace jsou sladké pokrmy, které se za krátkou dobu staly vyhlášenými v nejen na Jižní Moravě - cukrářka připravuje stále čerstvé dorty, zákusky a krémové deserty, stejně jako lehké jogurtovo-ovocné delikatesy či creme brullee.

 

Pro ubytované hotelové hosty hotel nabízí v jakémkoliv termínu pobytu cenově zvýhodněnou nabídku polopenze, na výběr ze tří variant pokrmů za cenu 250 Kč/večeři/osobu. Hosté se mohou informovat o nabídce blíže na recepci hotelu.

Otevírací doba hotelu:  denně 10:00 - 22:00 hodin, kuchaři Vám jsou k dispozici každý den od 10.00 - do 21.00 hodin, po dohodě je možné uskutečnění gastronomických zážitků i mimo stanovené hodiny a to i pro uzavřenou společnost formou servírovaného degustačního menu, snoubení vín a pokrmů či rautu.

 

Kavárna Besední dům

rezervace kavárna, wellness, objednávka desertů: 

tel.:+420 778 066 355

 

Recepce hotelu Besední dům

ubytování, rezervace, info o obsazenosti:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.:+420 778 066 355

 

Provozní hotelu Ing. Helena Snovická

svatby, firemní akce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.:+420 776 629 533

 

Kontaktní a doručovací adresa:

Mikulovská 173

691 42 Valtice